Konto Lubię to! w Banku BPH – opinie,opłaty

logo bphObecnie bardzo często możemy wchodzić na takie strony internetowe, gdzie będziemy mogli znaleźć opinie odnoszące się do produktów, jakie nas szczególnie interesują. Nie inaczej będzie z pewnością wtedy, gdy zechcemy założyć konto bankowe, gdyż wybór jest tak duży, iż trudno tak samodzielnie w pięć minut poznać plusy i minusy każdej z dostępnych ofert. Natomiast na stronach, gdzie są przedstawione opinie, często też możemy zobaczyć atrakcyjne dla nas zestawienie najważniejszych punktów, jakie wiążą się z użytkowaniem poszczególnych rachunków. Bardzo dobrze może się na przykład prezentować konto Banku BPH o dość wymownej nazwie Lubię to! Konto.

Opłaty za konto Lubie To BPH

Jednak taka nazwa nie jest tutaj przypadkowa, ponieważ jeśli zwrócimy uwagę na opłaty związane z prowadzeniem rachunku, to przekonamy się, że jest ich w sumie niewiele.

konto lubie to

W zasadzie będziemy ponosić koszty tylko za korzystanie z karty, czyli płacić sześć złotych, jednak też tylko wtedy, gdy nie uda nam się w danym miesiącu zrealizować minimum czterech transakcji kartą.

To zaś, co powinno nas ucieszyć, to fakt, że nie będziemy ponosić opłat za prowadzenie rachunku, za zlecanie spłaty kredytu w tym banku, jeśli taki zaciągniemy, za doładowanie telefonu, jak również za przelewy krajowe w polskiej walucie.

Wyjątkiem są tutaj przelewy na własny rachunek, czyli tak zwane wewnętrzne przelewy, na przykład na konto związane z prowadzoną przez nas działalnością. Jeśli chodzi o kartę, jaką będzie można otrzymać, będzie to VISA payWave.

Dzięki niej możemy bezpłatnie korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce, jak również w bezpieczny sposób realizować transakcje zbliżeniowe. Jeśli będziemy zainteresowani wpłaceniem środków pieniężnych na nasze konto tak, by nie ponosić opłat, warto wówczas udać się do jednego z oddziałów Banku BPH.

Natomiast jeśli zechcemy zlecić przelew w punkcie banku, musimy liczyć się z tym, że taka transakcja będzie obciążona kosztem w wysokości niecałych dziewięciu złotych.

BPH Konto Lubię TO – bonusy i promocje

Przekonamy się też, że opinie, na jakie natrafimy, będą odnosić się też do programu bonusów, na jakie można liczyć, gdy założy się Lubię to! Konto. Niezwykle interesujący jest tutaj program zwrotów oferowany pod nazwą „Kulturalne 5%”:

bph-lubie-to

Polega on na tym, że jeśli często chodzimy do kina, restauracji, teatru, czy księgarni, możemy liczyć na zwrot środków do trzydziestu złotych co miesiąc.

Musimy jednak pamiętać o tym, że jest to oferta limitowana i trwa do końca grudnia bieżącego roku. Zakładając to konto, będziemy mogli również na bieżąco kontrolować wydatki za pośrednictwem specjalnego Systemu Internetowego Sez@m. Jest on dostępny zarówno przez telefon, jak i w każdym oddziale Banku BPH. Natomiast dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak najszybciej o wszelkich zmianach i nowych możliwościach, jakie pojawiają się w banku, można zdecydować się na powiadomienia SMS, bądź e-mail, w jakich otrzymamy informacje o zdarzeniach zaistniałych w naszym rachunku.

Jeśli zaś chodzi o zmiany, jakie następują wówczas, gdy ukończymy dwadzieścia sześć lat, to przekonamy się, że wszystko pozostaje tak, jak było.

Opinie o koncie Lubię To

Tradycyjnie prosimy o wszelkie opinie o doświadczenia związane z użytkowaniem konta Lubię To w banku BPH.

[yasr_visitor_votes size=”large”]

7 komentarzy

 1. GimiMore pisze:

  Korzystaliście z tego 5% gwarancji zwrotu? Jak to działa? Czy może ktos tak subiektywnie napisać czy warto z tego korzystać czy nie? Ja się zastanawiam nad jakimś dodatkowym kosztem i kwo wie, może właśnie założę konto w BPH. Tylko muszę mieć pewność czy to jest do ograniczonej sumy, czy mogę chodzić do kina 10 razy w miesiącu i za każde kino będę miał to 5% zwrotu. Czy w ogóle kino jest brane pod uwagę, czy na przykład rzeczy takie jak płyty muzyczne też są brane? A jak jest z książkami, czy za książki będzie ten 5% zwrot?

 2. Kralokilna pisze:

  Na szczęście ja mam dopiero 19 lat, więc jeszcze przez najbliższe 7 lat mogłabym byż zwolniona z wielu opłat. Jeśli tak, to wygląda to całkiem interesująco w porównaniu do innych banków. Teraz mało kto oferuje konto ze zwrotem pieniędzy za zakupy, a tutaj jest aż 3%.

  Nawet jeśli to nie jest do wykorzystania w jednymi miesiącu, to wystarczy przecież sobie policzyć, ze nawet jeśli 20 zł miesięcznie zaoszczędzimy, to rocznie już ponad 200 zł, a przez 7 lat, to masz 1400 zł na czysto. Chyba się opłaca, bo nikt mi 1400 zł na pewno nie da. Pozdrawiam:)

 3. Mila pisze:

  Nie wiem na 100%, bo nie siedzę w tym aż tak głęboko, ale z tego co wiem, to BPH został połączony przez GE Money Bank. Któryś, któregoś wchłonął i obecnie mają wspólną politykę działania. Ludzie narzekają, żę od tego czasu sporo się zmieniło. Jedni mówią, że na gorsze, inni że na lepsze, a jak wiadomo wszystkim na raz nie dogodzisz, dlatego ciężko sugerować się opiniami ludzi.

  Jak bym miała coś doradzić, to po prostu spróbujcie samodzielnie przetestować konto przez kilka tygodni czy miesięcy i sami zobaczycie jak funkcjonuje. Konto zakładasz, a jak się nie podoba to konto zamykasz – proste.

 4. Krokodyl pisze:

  Czy ktoś z Was może co nieco więcej opowiedzieć o tym zwrocie 5% za rozrywkę? Chodzi o tę promocję kulturalne 5%. Czy to nadal aktualne jak się ma konto w banku BPH Lubię to?

  Bo powiem szczerze, że często chodzę do kina, do teatru, kupuję sporo płyt muzycznych. Czy to wszystko może zostać odliczone i dostane te 5% zwrotu? Czy faktycznie kryją się za tym jakieś dziwne obostrzenia i żeby dostać taki zwrot, to trzeba się nieźle napocić i wychodzi skórka za wyprawkę? Jak to właściwie jest?

 5. Corny pisze:

  4 transakcje kartą na koncie BPH Lubię to i mamy darmowe konto. To mi się akurat podoba. Ja nie mam w BPH jeszcze konta, ale rozważam założenie dodatkowego konta, ponieważ nauczyciele od ekonomii zawsze mówią, że środki trzeba dywersyfikować. Tak samo jest z kontami bankowymi, czyż nie? 🙂 Lepiej mieć 3 konta i na każdym po 10 000 zł, niż jedno konto i mieć 30 000 zł, po prostu tak jest bezpieczniej. A poza tym dużo dobrych opinii się naczytałem jeżeli chodzi o konto lubię to w BPH, dlatego uważam, że konto jest uznawane za dobre i warto się nad nim zastanowić.

 6. Pamiętam jak bank BPH miał taką akcję przed kinami, że właśnie zachęcali ludzi do zakładania kont i kart kredytowych, dzięki czemu miały być zniżki na bilety do kina. Ja wtedy się skusiłem, założyłem sobie u nich konto i nie żałuje. Jest to co prawda moje drugie – dodatkowe konto bankowe, ale warto było. Ogólnie uważam, że warto mieć przynajmniej dwa konta bankowe, żeby można dywersyfikować swoje dochody na dwa konta. Jak z jednym coś się stanie, a różnie może być, to zawsze mamy drugie.

 7. Wikta pisze:

  Ja mam takie pytanie o to konto Lubię to w BPH. Powiedzcie jak to jest z transakcjami kartą, napisane jest, że trzeba wykonać minimum 4 transakcje kartą, żeby ta karta była darmowa. Czy to jest tak, że one mogą być na małe kwoty? Na przykład 4 x 10 zł i czy to wystarczy? Czy muszą być na przykład kwoty rzędu 200 zł łącznie czy jeszcze jakoś inaczej? Prośba o info ww tym temacie, dlatego że jestem zainteresowana kontem w BPH i chciałabym to wiedzieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *