Konto online w Eurobanku – opinie, opłaty

logo-eurobankuZałożenie konta osobistego, choć nie zajmuje wiele czasu, to jednak warto się poważnie zastanowić nad swoim wyborem. W tym celu mogą być niezwykle pomocne opinie, jakie znajdziemy w sieci. Dzięki nim bardzo łatwo będziemy mogli prześledzić najważniejsze parametry każdej oferty, jak również porównać je ze sobą. Jak się przekonamy, na tle innych ofert, Konto online, jakie proponuje Eurobank, nie wypada najgorzej.

Opłaty za Konto Online

konto onlineCo prawda, jeśli chodzi o miesięczną opłatę, dotyczącą prowadzenia konta, to sytuacja jest dość skomplikowana.

Możemy bowiem albo nie zapłacić nic, albo 9 złotych.

Żeby być zwolnionym z opłaty, trzeba spełnić szereg warunków, czyli na konto co miesiąc musi wpływać kwota nie mniejsza niż tysiąc pięćset złotych. Ponadto średnie saldo musi wynieść co najmniej piętnaście tysięcy złotych. Konto powinno być też używane do spłacania rat kredytu wziętych w tym banku na kwotę minimum tysiąc pięćset złotych. Trzeba jeszcze mieć kartę kredytową i zrealizować nią chociaż trzy transakcje bezgotówkowe w ciągu miesiąca. Musi zostać też przyznany limit kredytowy, jaki wynosi pięćset złotych lub więcej.

Jest więc bardzo dużo tych warunków, jednak jeśli chodzi o opłatę za wydanie karty, to tutaj nie poniesiemy żadnych kosztów.

Za korzystanie z karty Visa Electron możemy zapłacić trzy złote czterdzieści pięć groszy, jeśli będziemy posiadać, a za użytkowanie karty MasterCard Debit trzy złote i dziewięćdziesiąt pięć groszy.

Równie dobrze możemy tych kosztów nie ponosić, co będzie możliwe wtedy, gdy transakcje miesięczne, jakie zrealizujemy przy użyciu kart będą opiewać na kwotę co najmniej 200 złotych.

Jeśli spojrzymy na opinie, jakie będą się odnosić do przelewów, zauważymy, że większość uzna, że pod tym względem Konto online jest atrakcyjne. Trudno się zresztą nie zgodzić, jeśli przelewy zewnętrzne, jakie będziemy zlecać online, są tutaj całkowicie darmowe.

Natomiast opłata za wykonanie przelewu w oddziale też nie jest najwyższa i wynosi siedem złotych za jedną transakcję.

Będziemy mogli zlecać też przelewy ekspresowe.

Przekonamy się też o tym, że opinie nie kłamią jeśli chodzi o atrakcyjne dla klientów korzystanie z bankomatów. Mając bowiem Konto online można nie ponosić żadnych kosztów podczas wypłacania pieniędzy z bankomatów, tak Eurobanku, jak i innych instytucji bankowych.

Jeśli zaś chodzi o darmowe wpłatomaty, to będą dla nas dostępne te należące do Eurobanku, a ponadto będziemy mogli wpłacić środki na konto w oddziale i również nie nic nie zapłacimy w takiej sytuacji.

Inne bonusy i korzyści dla klientów Eurobanku i konta online

Korzyści, jakie będą wynikać z posiadania tego konta, to przede wszystkim oprocentowanie rachunku ROR w wysokości jednego i dwudziestu pięciu setnych procent. Oprocentowanie jest dostępne dla wszystkich, niezależnie od tego, jak wysokie jest saldo na rachunku. W koncie można też uruchomić limit, skorzystać z darmowego pakietu ubezpieczeniowego assistance, dotyczącego pomocy domowej, komputerowej i medycznej.

Natomiast ci, co skorzystają z programu Kupujesz – Zyskujesz mogą liczyć na pół procentowy zwrot kwoty od każdej transakcji bezgotówkowej wykonanej za pomocą karty debetowej.

Opinie użytkowników

Masz lub miałeś konto online w Eurobanku – zamieść swoją opinie o koncie. Zachęcamy do komentowania i oceniania oferty konta online.

 

Konto online w Eurobanku – opinie, opłaty
Ocena: 4.3 na podstawie 3 głosów.

komentarzy 5

 • mirek

  Czy warto założyć konto online w Eurobanku? Gdzie są haczyki tej oferty?

 • Magduś

  Konto Online w Eurobanku jest jednym z tych, które niosą za sobą spore korzyści pod warunkiem, że wiemy, jak z niego korzystać.

  Może być bezpłatne, jeśli spełniamy pewne wymogi, może jednak nas również negatywnie zaskoczyć, jeśli nie chce nam się czytać umowy.

  Moja opinia jest taka, że, nawet pomimo pewnych niedoskonałości, to jedna z ciekawszych ofert na rynku.

 • Migacz

  Istnieją konta bardziej przejrzyste niż proponowane przez Eurobank Konto Online, ja jednak wybrałam właśnie je i wcale tego nie żałuję.

  Co mnie przekonało?

  Przede wszystkim, wielość usług dodatkowych. Niektóre są dziwne, ale niektóre, takie, jak choćby przelewy ekspresowe, są bardzo opłacalne. Moja opinia na temat konta jest pozytywna i dlatego, że jest ono oprocentowane bez względu na wysokość salda.

 • Jareski

  Korzystam z Konta Online w Eurobanku już od pewnego czasu i jak dotąd bardzo mi to rozwiązanie odpowiada.

  Mogę wypowiadać się na jego temat z uznaniem przede wszystkim dlatego, że bank realizuje swoje obietnice, mogę więc bezpłatnie pobierać gotówkę we wszystkich bankomatach w Polsce i wykonywać przelewy w innych bankach.

  Konto ma zresztą jeszcze jeden plus, w mojej opinii najważniejszy – da się na nim zarabiać.

 • Loona

  Mam zamiar otworzyć konto w Euro Banku.Poczytałem wiele różnych komentarzy dotyczących działania EB,no cóż,aby wyrobić sobie swoje zdanie należy się przekonać na własnej skórze,
  Dobrze byłoby,aby nie narazić się na nieprzewidziane koszty wynikające z otwarcia nowego konta!?
  Postaram się napisać później otwarcie,jeśli utrzymam konto i nie skorzystam z możliwości odstąpienia od umowy w okresie 14 dni.Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *