Konto Getin Up Free dla Studenta w Getin Banku – opinie, opłaty

logo getin bankuJak się przekonamy, coraz większe znaczenie mają dla nas opinie, jakie będziemy mogli znaleźć na przykład w Internecie. Dzięki nim często możemy dokonać lepszego, a przy tym szybszego wyboru usługi, czy produktu, jak też zwrócić uwagę na takie aspekty korzystania z oferty, jakie sami moglibyśmy nieraz z pośpiechu pominąć. Chcąc założyć konto osobiste w banku, zechcemy na pewno rozważyć ofertę prezentowaną przez Getin Bank, dotyczącą Konta Getin Up dla Studenta.

Opłaty za konto Getin UP

opłatyTrafiając na tabelę prowizji i opłat, w pierwszej chwili możemy być nieco zszokowani wysokością ich wysokością. Prowadzenie konta, karta, przelewy to wszystko jest darmowe czyli kosztuje nas 0 zł.

 

 

 

Co trzeba zrobić?

Kartę otrzymujemy za darmo, a jej użytkowanie także jest gratis.

Zauważymy, że często opinie w sieci będą odnosić się do przelewów i kosztów, jakie trzeba będzie ponieść, dzięki czemu szybko dowiemy się, jak to wygląda w przypadku tej oferty Getin Banku. Otóż jeśli będziemy przelewać pieniądze przez Internet na inne rachunki niż nasz w tym banku, czyli wykonywać zewnętrzne przelewy, wówczas nic nie zapłacimy za taką transakcję.

Z kolei idąc do oddziału po to, by zlecić przelew, musimy być przygotowani na opłatę wynoszącą sześć złotych bez jednego grosza.

Zakładając konto z pewnością często będziemy korzystać z bankomatów, dlatego też warto przyjrzeć się jak pod tym względem kształtuje się ta oferta. Będziemy mogli korzystać tutaj z czterech tysięcy dwustu darmowych bankomatów, należących do firmy Euronet.

Korzystanie z wpłatomatów jest już całkowicie płatne – prowizja za każdy przelew wynosi trzy i pół procent, nie mniej niż pięć złotych przy każdej transakcji.

Natomiast w oddziałach Getin Banku możemy nieodpłatnie zlecić wpłatę danej kwoty na nasze konto.

Getin Up dla studentów promocje

Koncentrując się na tym, jakie są opinie o tym koncie, może nas niekiedy zastanawiać tyle pozytywów. Jednak kiedy przejdziemy do zapoznania się z korzyściami, jakie płyną z posiadania Konta Getin Up dla Studenta, możemy być autentycznie zainteresowani ofertą.

promocja-getin-up

Jeśli bowiem dobrze nam idzie na studiach i regularnie otrzymujemy oceny na poziomie pięć, wówczas warto to wykorzystać. Bank docenia starania studentów pod tym względem i za każdą taką dobrą ocenę na egzaminie wypłaca pięćdziesiąt złotych. Rocznie można otrzymać więc dodatkowe dwieście pięćdziesiąt złotych. Możemy też korzystać z różnych promocji, jakie są proponowane na każdy tydzień. By móc liczyć na zniżkę, wystarczy płacić kartą Getin Banku. Podobnie, jak w przypadku innych produktów oferowanych przez instytucje bankowe, także w tym przypadku możemy założyć to konto przez Internet, na oficjalnej stronie Getin Banku.

Opinie o Getin UP

Tradycyjnie wszystkie osoby, które posiadają Getin UP zachęcamy by zamieszczały poniżej swoje opinie jako klientów Getin Banku.

Konto Getin Up Free dla Studenta w Getin Banku – opinie, opłaty
Ocena: 1.1 na podstawie 68 głosów.

komentarzy 39

 • politolog

  Czy warto mieć Konto Getin UP w Getin Banku Jako przyszły student? Ile dokładnie płacą za to konto studenci? Gdzie tu są haczyki. Dzięki za wszelkie opinie.

  • Esoes

   Na początku myślałem sobie, że może być problem, żeby uzbierać te 300 zł, a właściwie łączną kwotę transakcji na 300 zł w Getin Bank, ale zobaczyłem sobie historię mojego konta z czasów studenckich, gdzie nie byłem żadnym bananem, ani nie miałem jakiejś fajnej pracy studenckiej, tylko co 2 miesiące zmiany i prace dorywcze i jak się okazuje, to ja wydawałem więcej niż obecnie (nie wiem skąd i nie wiem jak 🙂 ), dlatego 300 zł każdy student spokojnie wyda. Getin Bank jest o tyle dobry, że to bank sprawdzony. Jest kilka tzw. hitów bankowych, które mnie kuszą, ale wiem, że za rok czy dwa lata zaczną wprowadzać jakieś dziwaczne opłaty bankowe i się skończy.

 • Gruber

  Z jednej strony konto GetinUP może być darmowe, ale z drugiej, boję się trochę tego 9,99 zł jeśli na przykład podwinie mi się noga. Z drugiej strony, gdybym już miał tę kartę płatniczą, to prawdopodobnie bym jej używał, a kwoty takie jak 100 zł wypłaty kartą, to nie są duże pieniądze.

  Nawet jeśli bym nie korzystał z tego konta przez rok, to niecałe 120 zł nie jest jakąś tam niesamowicie wielką opłatą. Jednak jeśli nie będę sobie radził finansowo i nie będę w stanie wypłacać kartą, żeby mieć to darmowe konto i Getin Bank będzie mi pobierał tę prowizję, to zwyczajnie zrezygnuję z konta GetinUP i to chyba tyle, prawda?:) Nie trzeba się jakoś stresować.

  • WandalX

   No to załóżmy, że podwinie Ci się noga 2 razy w roku i zostaniesz oskubany na kwotę niecałe 20 zł :D:D:D Czy faktycznie jest to aż takie straszne? Są jeszcze banki, które pobierają opłaty za znacznie wiele rzeczy, za kartę, za konto (jak nie wypłacisz z karty x zł, albo jak nie wpłacisz na konto co miesiąc jakiejś tam kwoty). Więc po prostu się pilnuj. U mnie w banku jest tak, że wystarczy mieć wpłacone na konto chyba 2000 zł, więc dziewczyna przelewa mi na godzinę, za godzinę ja jej oddaję i każdy z nas jest zadowolony:) Wpłacone – wpłacone.

 • Miska25

  Czyli znów to samo co w 90% banków – działaj, udzielaj się, wypłacaj środki z karty, wykonaj transakcję na kwotę minimum x zł, a konto będzie dla Ciebie darmowe.

  To 9,99 zł opłaty za konto w Getin Bank czyli Getin UP może początkowo odstraszać, ale naprawdę trzeba by się starać, żeby tę opłatę ponieść, dlatego że wystarcz podstawowe operacje na koncie i już opłata jest anulowana.

  Wielu moich znajomych chwali sobie konto Getinup za wiele innowacyjnych rozwiązań, więc chyba warto się nim bardziej zainteresować. Pozdrawiam

  • waldek

   No 10 złotych za poradzenie rachunku w tych czasach to już chyba lekka przesada nie sądzicie?
   Moja znajoma ma tutaj konto i tak chwaliła je bo nie pobierali żadnych opłat itd ale jak w tym roku wyjechaliśmy na wakacje i miesiąc czasu konto leżało nie używane praktycznie w ogóle to nagle pojawiły się opłaty… jak dla mnie to wielki minut Getin Bank bo na pewno bardzo się na tym nie wzbogaca a odstraszają masę klientów i stąd też takich negatywnych opinii jest sporo w internecie na ich temat…
   Warto się zastanowić

 • Seweryn

  Jak dla mnie troche za dużo tych, ale co w dzisiejszych czasach gdzie mam oferty dużo prostsze zdecydowanie odstrasza. 120 zł to niedużo? Dla studenta? Ja się z tym nie zgodzę. Niby można tego uniknąć ale w studenckim życiu bywa różnie. Co tu dużo owijać w bawełnę u konkurencji jest taniej.

 • Michał

  Ale fajne jest to, że te kaskę za 5 tki 0dpalają przynajmniej jakaś konkretna motywacja jest, nie?
  W sesji każdy dobry powód do nauki się przyda. No i te zniżki też są dobre jak ktoś to umie mądrze wykorzystać. Oferta warta przemyślenia, po co od razu ją skreślać?

 • Staszek

  Argumentacja dobra i masz Michał rację, ale prawda jest taka, że student zawsze pójdzie tam gdzie jest taniej, bo z reguły groszem nie śmierdzi. Co mu po promocjach jak główny posiłek to zupka chińska. Ale nie mówiąc już o skrajnościach po co ryzykować opłatę 9,99 jak można w najgorszym razie zapłacić 4 zł. Getin powinien to przemyśleć.

 • Łucja

  Co prawda to prawda, piątka mimo najszczerszych chęci nie zawsze się trafi, a jak się spłuczę to i opłata może się trafić. Poza tym nie do końca rozumiem jak jest z tą kartą. Ale jak jakiś student pracuje i ma więcej kasy to oferta warta przemyślenia. Czemu nie?

 • GimiMore

  Czepiacie się naprawdę. No już 300 zł to chyba każdy, nawet najgorszy student będzie miał. Jak wy chcecie studiować bez pieniędzy? To jak z imprezami, jak z wypadami na miasto? Przecież piwo studenckie w barze, to kwestia 5 zł, tak więc musicie jakoś płacić. A zakup ubrań? Najtańsze buty, to kwestia 100 zł, to przecież musicie mieć jakieś pieniądze. A jak nawet raz się trafi tak, że nie będziecie mieli tego 300 zł i Getin Bank pobierze Wam prowizję 10 zł, to jeszcze nie jest koniec świata. Dobre konto mają, to muszą jakoś naliczać prowizje i ja to akurat rozumiem.

 • GetinMarek

  Jeśli chodzi o koszty tego konta to jest to dla nie porozumienie, myślałem że to PKO ma najdroższe konto studenckie ale widzę, że Getin Bank także tutaj daleko nie odbiega od PKO.
  Koszt za kartę jeszcze rozumiem bo dość sporo banków oferuje kartę z kosztami przy czym jeśli wykonamy określoną liczbę transakcje na jakąś wartość to koszt karty znika ale koszty zaprowadzenie konta?
  Jak dla mnie to przesada i Getin Bank nie zdobędzie zbyt wielu klientów tym bardziej, że studenci nie mają stałych dochodów na konto więc będą im naliczane opłaty za prowadzenie – więc gdzie tu logika konta dla studenta???

 • Marek student

  Mnie najbardziej w tym koncie podobają się te przelewy na facebooka lub maila – naprawdę bardzo przydatna opcja tym bardziej dla studentów gdzie często się pożycza jakieś grosze na imprezach i później oddaje. Nie trzeba latać szukać bankomatów tylko można to zrobić w taki nowoczesny i bardzo prosty sposób.
  Poza tym konto jest darmowe i fajnie, że ta opłata za kartę też jest znoszona jak przekroczy się w miesiącu płatności karta na powyżej 300 złotych 🙂
  Miałem otworzyć konto w mBanku ale widzę teraz że w Getin Banku jest bardzie funkcjonalne i ma więcej nowej technologii 🙂

 • MamaJasia

  Choć ta kwestia mnie nie dotyczy, bo już przekroczyłam tę grupę wiekową, to przeczytam z ciekawości. Czy to prawda, że ta oferta jest najkorzystniejsza dla osób, które mają poniżej 26 roku zycia i wtedy większość tych opłat – one nie dotyczą studenta? Czyli po 26 roku życia zmienia się jakoś status tego konta? Oni będą o tym informować, jakoś zaproszą na ratyfikację umowy czy już jest to zawarte przy podpisywaniu pierwszej umowy? Ma to oczywiście sens, ale nie wiem czy ludzie po 26 roku życia nie będą po prostu rezygnowali.

 • paulina

  w getinie właśnie trafiłam na fajne konto z mega kolorowymi kartami. mogłam sobie wybrać jak chcę by ona wyglądała. a że jestem młoda, to wolę mieć konto za free niż za nie płacić. i takie mam. no i jeszcze zniżki do cinema city 🙂

  • jojo

   No t zniżki są fajne mi tez juz się nie raz przydały 🙂
   Dodatkowo ja ma sie konto w Getin Banku to można tez oszczędzać na paliwie – także polecam jak ktoś dużo jeździ 🙂 Co do karty bankomatowej to fajna sprawa z tym pokazywaniem stanu konta – już kilka razy mi się to przydało – można sobie z w każdej chwili skontrolować. poza tym konto jest darmowe – ja nie mam żadnych opłat ani za przelewy ani za prowadzenie konta i używanie karty tylko tutaj należy pamięta o minimum 300 złotych transakcji kartą, żeby ta była darmowa

 • tomek

  Moim zdaniem warto, bezplatnie zakladasz, przelewasz, ale tez masz konto oszczednosciowe

  • aleks

   no szczerze jak dla mnie to czyha tutaj zbyt wiele opłat…
   i muszę przyznać, że jestem na NIE bo z innych bankach też są takie “ukryte” opłaty ale bez przesady żeby az takie wysokie?
   Poza tymi opłatami to Getin Bank jest naprawdę przystępny dla klienta bo maja dobrą obsługę, fajna kartę płatniczą i wiele innych produktów jak dobre lokaty i tanie kredyty – mój brat ma tam konto i bardzo dobrze je opiniuje. Ale pilnuje się własnie żeby mu nie naliczyli żądnej z tych opłat – jak dotąd przez 2 lata jeszcze nie miał żadnej ale on duzo zarabia :p

 • martyna

  Z kontem Getin UP najpierw do góry poszybuje Twój komfort bankowania, a następnie, dzięki serii zniżek i zwrotów, także stan Twojego konta. Przekonaj się ile możesz zyskać!

 • wiwik

  Jedyny MINUS tego konta to opłata za karte prawie 7 złotych, jeśli nie zrobi się trancakcji na określoną kwotę co miesiąc – chyba 300 złotych, już 2 razy się na to złapałem. Nie każdy student wszędzie lata z kartą tym bardziej, że nie każdy ma pieniądze na koncie żeby je wydawać na zakupy co miesiąc więc nie tak łatwo zrobić takie opłaty na 300 złotych – dla mnie to duzy minus tego konta i chyba je zmienię.
  Poza tym niby wszystko jest ok bo konto poza ta opłatą jest darmowe ale w moich oczach dyskryminuje je ta oplata.

 • JolantaRut

  A czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć co nie co na temat karty Display w Getin Banku? Kiedyś oni reklamowali tego displaya, ale nie było to tak do końca wyjaśnione jak ona działa i jakie ma możliwości. Widzę na niej jakieś elektroniczne cyferki i przycisk włączania. Wiem, że chyba może pokazywac numer konta, ale jak to działa? Łączy się z internetem czy pamięta informację z ostatniej transakcji? Prośba i jakiekolwiek info w tym temacie. Co jeszcze można zrobić z kartą Display z Getin Bank?

 • tomy

  a po co sie meczyc i placic komukolwiek za konto. Tu nawet karty dobrze wygladaja…. ale Getin up free to nie tylko cool design ale takze takie korzysci jak znizki na kino lub ekstra dodatek za stypendium

 • wiks

  No Getin Ban by miał dobrą ofertę konta gdyby nie opłaty które wprowadza 😀
  W sumie to mają naprawdę bardzo podobnie jak i mBank bo tam także sa tylko darmowe bankomaty euronetu a i opłata za kartę do kwoty poniżej 200 czy tam 300 zł też są więc mnie to nie bardzo się widzi…
  HALOOOO trzeba zejść na ziemię bo inne banku już nie mają żądnych opłat na kontach osobistych ta więc może i tutaj czas wprowadzić jakieś zmiany?
  Moja opinia – szczerze nie wybrał bym getin banku – może i maja fajne bajery jak ta karta z saldem ale dla studenta liczy sie kasa a raczej oszczędności…

 • jorii

  W Getinie rewelacyjna jest ta karta, która pokazuje stan konta, za każdym razem jak ja wyjmuje to każdy ze znajomych się przygląda i chce żeby pokazać mu jak to dokładnie działa 🙂
  Konto jest także darmowe tak jak to reklamują – jedyne co to fakt, że trzeba mieć płatności kartą na minimum 300 stówek i wtedy juz nie płaci się za nic w koncie.
  Poza tym jak chcecie oszczędzać to w getinie macie naprawdę dobre warunki do oszczędzania czyli lokaty i konta oszczędnościowe – mimo kryzysu maja dobre oferty.

 • Gerard Schr.

  Korzystał ktoś z Was z tej aplikacji konta Getin Bank iKasa? Możecie coś więcej powiedzieć na temat tego tworu?
  Czy ta iKasa to jest normalna aplikacja instalowana na telefonie czy komputerze i jest formą aplikacji mobilnej?
  Bo wiem, że dzięki iKasie można płacić i te transakcje wliczają się do puli wyamganej do uniknięcia opłaty az prowadzenie karty. Normalnie taka opłata to prawie 7 zł, a wypłacając 300 zł lub dokonując jakiejkolwiek transakcji kartą czy właśnie tą aplikacją, możemy tego uniknąć.
  Czy ktoś z niej czesto korzysta?

 • Janusz

  Szkoda tylko, że w tym Getin Banku nie są wszystkie darmowe bankomaty – gdyby nie ta opcja to jak dla mnie pod względem ogółu to byłby najlepszy bank bo mam tam konto i nie mam żądnych opłat – trzeba tylko karty używać.
  Fajne jest też to, że mozna sobie kolor i wzór karty wybrać jaką się chce mieć i pokazuje ona stan konta – fajna i przydatna opcja zarazem. Dodatkowo w Getin Banku opłaca sie oszczędzać bo na koncie oszczędnościowym i na lokatach daja bardzo dobre oprocentowanie – polecam wam to sprawdzic.

 • Wardek

  Ja nie lubię Getin Banku, miałem tam kiedyś konto i niestety nie należało ono do najtańszych kont bankowych. Obecnie jak widać w rożnego rodzaju rankingach Getin Banku także nie ma na szczycie, mają opłaty, które są już “nie modne” że tak napiszę, w innych bankach wszystko jest za darmo.
  teraz szukałem właśnie lokat w Getinie i dowiedziałem się trzeba załozyć konto dla lepszego oprocentowania i szukam opinii o tym koncie ale jak dla mnie gdzie nie będę go używał to będzie generowało tylko same koszty tak więc odpuszczam sobie ten bank.

 • Karol999

  A jak mam pytanie o taka funkcję w Getin Banku, którą kiedyś widziałem gdzieś, ale nie pamiętam jak ona się nazywała dokładnie.
  chodzi o płatności telefonem, ale tak normalnie jak płaci się kartą zbliżeniową, że dostawia się telefon, on pika i już zapłacone. Mam kilka pytań, czy Getin Bank na koncie studenckim to oferuje?
  Czy takie płatności telefonem są bezpieczne?
  Czy do takich płatności telefonem w tym konkretnym banku trzeba jakieś dodatkowe urządzenia lub telefon musi mieć jakieś funkcjonalności?
  Czy ta opcja jest darmowa czy jej aktywacja jakoś się dodatkowo liczy?
  Prośba o info.

 • igor

  dla mnie cool. Karty wygladaja fantastycznie i za debetowke nie placisz !

 • romanek

  Getin Bank nie oferuje niczego co by mogło zaskoczyć klientów albo spowodować to, że mogliby oni przenieść swoje dotychczasowe konto z innego Banku do Getin Banku…
  No może poza kartą która pokazuje stan konta ale nie jest to tak jak inni sobie wyobrażają 🙂 – poczytajcie sobie o tym.
  Poza tym w Getin Banku czyhają opłaty i to dość wysokie jeśli nie spełni się określonych warunków czyli głównie płatności kartą na określoną kwotę – wówczas czyha opłata do 10 złotych – dość spora bo wszędzie jest to 5 lub 7 złotych najwięcej. Warto się zastanowić bo konto nie ma szału 🙂

 • Kijoczek1987

  Powiedzcie studenci mający konto w Getin Bank, jak to w praktyce wygląda z tym płaceniem lub niepłaceniem za kartę w Getin UP? Czy zdarza się czasami tak, że te 7 zł zapłacicie jeśli nie zrobicie transakcji na kwotę minimum 300 zł? To niby dużo i nie dużo, to zależy jak się na to patrzy. Dla mnie to jakoś tam nie najmniej, ale cudów w tym ogromnych nie ma.
  Myślę, że bez większych problemów udałoby mi się to 300 zł wypłacić, a nawet jak się kiedyś zdarzy, że bym nie zapłacił, to 7 zł kary nie jest aż tak ogromną stratą, żeby sobie żyły wypruwać.

 • Wikta

  W jakim banku założę darmowe konto studenckie, może to jest Getin Bank czy Alior Bank?
  Wiem jedynie, że konto studenckie w Millenium nastawione przede wszystkim jest mobilność konta. Ale czy rzeczywiście tam nie zapłacę ani złotówki za prowadzenie rachunku? Co do tego mam pewne wątpliwości. Zastanawiam się także nad ofertą rachunku studenckiego w Alior Banku. Może ktoś korzystał z konta w obu bankach i jest w stanie powiedzieć o nich więcej szczegółów? Istnieje też prawdopodobieństwo, że kompletnie niepotrzebnie upieram się przy tych dwóch propozycjach. Po prostu potrzebuję konta bankowego, za które nic nie zapłacę, nawet jeśli z niego nie korzystam.

 • Sebek

  JEDYNY MINUS KONTA GETIN UP to ta opłata za kartę bo też wyskoczyli z nią jak filip z konopi. Wszystkie Banki starają się likwidować te opłaty a oni dowalili 6,99 no ale na szczęście tylko na 300 złotych sumę transakcji trzeba zrobić – to nie jest za wiele więc jak na razie opłata mnie nie dopadła.

  A czemu warto założyć konto?
  Ja mam tutaj kredyt na samochód (bardzo tani) dodatkowo fajna karta płatnicza tez jest za free, lokty jak ktoś potrzebuje albo konta oszczędnościowe to także fajne warunki maja no i poza tą opłata która da się ominąć za kartę to konto jest już darmowe – mnie to wystarczyło żeby wybrać Getin UP 🙂

 • tuja

  mi się jako studentce najbardziej spodobało konto w getinie. budżet mam ograniczony,więc się każda złotówka się liczy. do kina chodzę do cinema city bo mam zniżkę, a że się w miarę dobrze uczę, to do stypendium też mi z banku dopłacają parę groszy. bankomatów, z których mogę wypłacać kasę jest tak dużo,że na luzie to ogarniam.

 • Martusia

  Hej wszystkim 🙂
  Moim zdaniem Konto Getin Up Free dla studenta jest po prostu genialne. Nie wyobrażam sobie żebym mogła korzystać z usług innego banku. Założyłam je tam, bo poleciła mi je koleżanka. No i jestem z niego baaardzo zadowolona. Najbardziej podoba mi się karta z wyświetlaczem pokazująca saldo rachunku- to jest po prostu super. Do tego są jeszcze dostępne płatności telefonem 🙂 Niesamowicie mi się te możliwości podobają i chyba nigdy nie zrezygnuję z tego konta .Z czystym sumieniem mogę polecić je każdemu, kto zastanawia się gdzie założyć sobie konto. Moja siostra też ma zamiar założyć tu konto 🙂

 • ulubienica

  Jak dla mnie zbyt dużo tych udziwnień typu jak zrobisz tak to zapłacisz tyle, jak zrobisz inaczej to zapłacisz mniej, jak zrobisz jeszcze inaczej to nie zapłacisz wcale, strasznie porąbane zasady, trzeba się pilnować zarówno robiąc przelewy, wypłacając pieniądze, wpłacając pieniądze jak również mieć odpowiedni obrót w ciągu okresu rozliczeniowego, inne banki oferują prostsze, konkretniejsze rozwiązania co szczerze powiedziawszy bardziej mi się podoba aniżeli takie warunki przy każdej wykonywanej transakcji no i co najważniejsze rzeczywiście konto darmowe jeśli cały czas jest aktywne, jak dla mnie za dużo ale w tym wszystkim.

 • Denis

  Konto Getin Up Free dla Studenta w Getin Banku ma moja dziewczyna. Ja osobiście również mam zamiar się na nie zdecydować. Jej opinia o Getin Banku jest bardzo pozytywna i zaraża mnie tym normalnie 🙂 Mówi że za prowadzenie konta nic nie płaci, ma też standardową kartę debetową za która również nie musiała nic zapłacić, jest brak opłat za wypłaty z bankomatów sieci Euronet i Planet Cash w Polsce..Jedyna rzecz, która mnie demotywuje to brak natychmiastowych przelewów no i to że ten rachunek przeznaczony jest tylko dla osób pomiędzy 18 a 25 rokiem życia ;/ Ogólnie czytałem w necie i opinie o Koncie Getin Up Free dla Studenta w Getin Banku są dość pozytywne

 • Elizka

  Witam wszystkich 🙂
  Po zapoznaniu się z artykułem przyznam szczerze, że nie ujmuje mnie oferta przedstawiona powyżej, obecnie na rynku finansowym można według mnie znaleźć o wiele bardziej atrakcyjne oferty kont dla osób ba do 26 roku życia a nie do skończenia 25. Co w momencie kiedy przekroczymy owe lata bo nie widzę tutaj żadnej wzmianki, czy konto pozostaje na dotychczasowych warunkach czy może automatycznie przekształca się w jakiś inny a co za tym idzie zapewne droższy lub bardziej skomplikowany w użytkowaniu produkt? Posiada ktoś wiedzę w tym temacie bo artykuł tego niestety nie ujmuje:(:(

 • Karolina

  Najgorszy bank! Przy placeniu za bilet bank pobral trzykrotnie srodki z mojego i nie chce ich zwrocic!!! Nie przypuszczalam, ze takie rzeczy moga sie wydarzyc we wspolczesnych czasach. Zlozylam reklamacje, ale bank upiera sie, ze nie widzi powodu, dla ktorego mialby mi zwrocic moje pieniadze. Zwykli zlodzieje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *