ING Konto Mobi dla Młodych + Promocja 160 zł – Tabela Opłat, Opinie

ing mobiDzisiaj testujemy konto Mobi w ING Banku Śląskim? Czy rzeczywiście jest to najlepsze konto dla młodych w 100% darmowe?  Jak zdobyć 160 zł premii na start? Zobacz naszą dokładną analizę tabeli opłat i opinie klientów banku.

ING Bank Śląski to jeden z większych podmiotów w polskim sektorze. Pod względem aktywów plasuje się na piątym miejscu, należąc do wąskiego grona banków z sumą bilansową powyżej 100 mld zł (obecnie wynosi ona ok. 124mld zł). Od dłuższego czasu w jego spotach występują znani aktorzy, m.in. Marek Kondrat i Agata Kulesza.

Młodym klientom (13-26 lat) organizacja kierowana przez Brunona Bartkiewicza proponuje rachunek o nazwie Konto Mobi. Jego nazwa nawiązuje do sposobu, w jaki dziś większość młodych ludzi korzysta z usług finansowych, czyli z poziomu smartfona.

Konto Mobi ING przeznaczone jest dla młodych ludzi w wieku od 13 lat (uczniów, licealistów, studentów).

Opłaty i prowizje

Konto Mobi w ING ma niemal zerowe opłaty, jest praktycznie darmowe w użytkowaniu dla osób młodych (13-26 lat).

Konto Mobi dla Młodych (18-26 lat)Tabela Opłat
Prowadzenie konta 0 zł
Karta debetowa 0 zł
Przelewy internetowe 0 zł
Przelewy w oddziale 9 zł
Wypłaty z bankomatów 0 zł - bankomaty ING, Planet Cash
0 zł - 1 wypłata kartą w miesiącu z dowolnego bankomatu w Polsce
0 zł - wypłata z dowolnego bankomatu w Polsce przez BLIK
2,5 zł - druga i kolejne wypłaty w miesiącu z obcych bankomatów
Wypłata w oddziale 9 zł
Wpłata w oddziale 9 zł
Wpłatomaty własne i Planet Cash 0 zł
Cash-back 0 zł
Pełna tabela opłat i prowizji Tabela opłat na ingbank.pl

W ramach Konta Mobi klient otrzymuje wiele usług za darmo. Sprawia to, że jest to bardzo dobre konto dla studenta czy ucznia. Bezwarunkowy brak opłat dotyczy:

 • prowadzenia ROR-u,
 • wydania i obsługi karty debetowej z funkcją wielowalutowości (EUR, USD, GBP),
 • przelewów internetowych (standardowych i na telefon),
 • wypłat gotówki w sklepach,
 • wpłatomatów własnych i Planet Cash,
 • zleceń stałych,
 • poleceń zapłaty.

Jedyny koszt pojawia się przy wypłatach z bankomatów. Za darmo są te przyoddziałowe ING Banku Śląskiego i należące do Planet Cash. Za każde (z wyjątkiem pierwszego w miesiącu) podjęcie gotówki w obcej maszynie płaci się 2,5 zł.

Rada? Wykupić miesięczny abonament za 5 zł albo realizować wypłaty Blikiem. Ta druga opcja jest zupełnie bezpłatna, z tym że dostępna nie we wszystkich bankomatach (w ok. 80 proc. istniejących w Polsce).

Kiedy Konto Mobi jest darmowe?

Konto Mobi może być w 100% darmowe w użytkowaniu. Trzeba tylko unikać wypłat z obcych bankomatów (pierwsza wypłata kartą z bankomatu dowolnej sieci jest darmowa) albo używać do tego Blika (wypłaty zawsze darmowe bez limitów).

Oszczędności w ING Banku Śląskim

Generalnie oferta depozytowa organizacji zarządzanej przez Brunona Bartkiewicza jest mizerna. Wyjątek stanowi Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO).

Produktstawka podstawowastawka promocyjna
Konto oszczędnościowe (OKO) 0,25%
Lokata 3-miesięczna 0,05%
Lokata 6-miesięczna 0,05%
Lokata 12-miesięczna 0,05%

Warto dodać, że ING Bank Śląski udostępnia rozwiązanie zwane autooszczędzaniem. Polega to na automatycznym przelewaniu drobnych kwot (ustalonego procentu albo sumy) na rachunek oszczędnościowy przy okazji dokonywania płatności kartą albo wykonywania przelewów.

Kolejna zaleta rachunku OKO to nielimitowane przelewy wewnętrzne – z konta oszczędnościowego na ROR. U konkurencji można zwykle wykonać jeden-dwa takie transfery w miesiącu, a za kolejny się płaci. Ma to zniechęcić klientów do zbyt częstego wypłacania oszczędności.

Aplikacja mobilna -- Moje ING Mobile

Aplikacja ING Banku Śląskiego należy do najlepszych na rynku. Eksperci podkreślają przede wszystkim to, że umożliwia ona łatwe zarządzanie finansami. Wynika to z tego, że wyposażono ją we wszystkie funkcje dostępne w systemie bankowości internetowej.

Aplikacja Moje ING umożliwia m.in. wykonanie przelewu wewnętrznego z konta oszczędnościowego na ROR bez logowania. Dzięki niej można też zlecić szybki transfer na numer telefonu innemu użytkownikowi Blika.

Jedyne, czego jej brakuje, to płatności z wykorzystaniem kodów QR. Nie da się w ten sposób opłacić np. cyklicznie otrzymywanych faktur za telefon czy internet.

ING Bank Śląski wdrożył dwa popularne systemy płatności mobilnych: krajowego Blika i międzynarodowe Google Pay.

Od kilku miesięcy mówi się również o Apple Pay, lecz wciąż go nie zaimplementowano. Ma to nastąpić w ciągu kilku miesięcy. Klient może również zapisać dane posiadanych kart w chmurze banku (technologia HCE).

Moje ING warto wyróżnić za:

 • autoryzację mobilną,
 • wirtualny dysk – przydaje się np. do przechowywania skanów paragonów albo kart lojalnościowych,
 • czasową blokadę kart,
 • klawiaturę ING, czyli możliwość zlecania przelewów na numer telefonu bez konieczności logowania do Blika – przydaje się np. podczas konwersowania przez Messengera.
Aplikacja Moje ING Mobile
Systemy
iOS
Android
Windows Phone
Usługi
Blik
HCE
Google Pay
Apple Pay
Garmin Pay
Metody logowania
 1. PIN
 2. Odcisk palca
Cechy wyróżniające
 • mobilna autoryzacja,
 • czasowa blokada kart płatniczych,
 • wirtualny sejf

Promocje i bonusy

Znakiem rozpoznawczym ING Banku Śląskiego są częste promocje, w ramach których można otrzymać premię za konto mobi promocjaotwarcie konta osobistego. Obejmują one również konto dla młodych i studentów -- Konto Mobi.

160 zł za otwarcie konta

Do 30 września 2020 r. możemy przystąpić do promocji, w której nagroda łączna może wynieść nawet 160 zł. By ją zdobyć, trzeba:

 • Do 30 września 2020 r. przez stronę banku otworzyć Konto Mobi wraz z rachunkiem oszczędnościowym OKO
 • Wyrazić zgody marketingowe
 • Do 31 października 2020 r. wykonać kartą albo Blikiem min. 10 płatności bezgotówkowych – za to klient otrzymuje 100 zł
 • Do 31 października 2020 r. wykonać Blikiem min. trzy transakcje bezgotówkowe w sklepach internetowych (warunek ten można spełnić przy okazji pkt nr 3) oraz dokonać min. 3 przelewów (na kwotę min. 5 zł) na telefon BLIK.

Bonus, który jest zwolniony z podatku, zostanie wypłacony do 17 listopada 2020 r.

Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj:

Promocja Konta Mobi ING -- Do 160 zł za Otwarcie Konta


Na posiadaczy konta dla młodych ING Banku Śląskiego czekają również inne benefity. Można tu wymienić:

 • bezpłatną personalizację karty debetowej,
 • bezpłatne wydanie naklejki zbliżeniowej Visa Zbliżak,
 • zwolnienie z kosztów obsługi karty wirtualnej MasterCard w telefonie.

Opinia na koniec

Plusy:
 • do 160 zł za otwarcie konta,
 • sporo innych bonusów,
 • oprocentowanie konta oszczędnościowego w promocji (1%),
 • możliwość uniknięcia opłat za podstawowe usługi.
Minusy:
 • płatne obce bankomaty od 2 wypłaty kartą w miesiącu (jednak zawsze darmowe wypłaty przez BLIK, czy też z bankomatów ING i Planet Cash).

Konto Mobi to rachunek dla młodych, który ma wiele zalet i tylko jedno małe ograniczenie, jakim jest brak nielimitowanych, darmowych wypłat kartą z obcych bankomatów. Jednak nie jest to przeszkoda nie do przeskoczenia, bo wystarczy pobierać gotówkę przez Blika, by ROR był w pełni funkcjonalny i zarazem darmowy w utrzymaniu.

Konto prezentuje się bardzo korzystnie jeśli weźmiemy pod uwagę trzy podstawowe kryteria: brak opłat, możliwość uzyskania premii pieniężnej (do 160 zł), dopracowaną bankowość internetową i aplikację mobilną.

Jeśli lubisz nowinki technologiczne, nie zamierzasz płacić za utrzymanie konta, ale chciałbyś łatwo zgarnąć 140 zł i otrzymać wiele innych bonusów z dostępem do Tidala na czele, konto dla młodych Mobi w banku ING będzie dobrym wyborem.

Jak założyć Konto Mobi przez internet?

 • Należy złożyć wniosek na stronie ING Banku Śląskiego
  Potrzebne będą dane z dowodu osobistego.

Załóż konto na ingbank.pl

 • Należy potwierdzić tożsamość na spotkaniu z kurierem
  Następuje to w ciągu dwóch-trzech dni roboczych od wysłania wniosku.
 • Trzeba poczekać na umowę i dane logowania
  Bank przysyła dokumenty e-mailem do dwóch dni roboczych po spotkaniu z kurierem. Hasło ustala się samodzielnie podczas pierwszego logowania do systemu bankowości internetowej.

Konto Mobi opinie

Tradycyjnie prosimy by poniżej umieszczaliście Wasze opinie na temat konta Mobi w ING. Jak oceniacie wysokość opłat w porównaniu do innych banków, interfejs, system transakcyjny, obsługę?

30 komentarzy

 1. Artur Krajewski pisze:

  Konto Mobi ING opinie ma dobre taką mam i ja.
  Jaka marka, taki produkt.
  ING zawsze oferowało usługi na wysokim poziomie, tak też jest w przypadku konta dla Młodych Mobi.
  Funkcjonalność – bez zarzutu.
  System bankowości internetowej sprawdza się w stu procentach, jest jak najbardziej czytelny i prosty w obsłudze.

  Brak opłat za prowadzenie konta, kartę i przelewy.

 2. tgm pisze:

  Moim skromnym zdaniem, choć Wam może się to wydać nieobiektywne, konto w banku ING jest prawdopodobnie najlepsze pod względem aplikacji mobilnej. Wszystko jest po pierwsze – bardzo dopracowane, po drugie bardzo eleganckie, proste w użyciu i praktyczne.

  Nie słyszałem, żeby ta aplikacja mobilna w ING się komuś zawiesiła czy żeby coś nie doszło itd. Tam przelew na konto (jeszcze jak mamy wszystko skonfigurowane, np. ponazywanych odbiorców przelewu), to jest kwestia 15 sekund? Może nawet nie. Wszystko tylko z pinem, pyk, pyk i już przelew zrobiony. Pod tym względem polecam ING.

 3. Frodo pisze:

  Podzielam opinie przedmówcy o koncie Mobi ING dla studenta.
  Dobre konto studenckie na miarę obecnych czasów.
  Posiada wszystkie najważniejsze udogodnienia.

  Dla przeciętnego użytkownika na pewno największymi zaletami okażą się: darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów, brak opłat za prowadzenie konta czy rozbudowany system bankowości mobilnej.

  Jeśli ktoś nie rozstaje się ze swoim telefonem i najchętniej robiłby za jego pośrednictwem wszystko, polecam konto Mobi i dedykowaną aplikację na telefon. Jest w pełni dopracowana i bezpieczna.

 4. Karol Kreatywny pisze:

  Jeśli mówimy o koncie dla studenta a więc takim które będzie tani w utrzymaniu, to oferta ING jest całkiem, dobra, ale polecałbym również przyjrzeć się dwóm innym kontom. Pierwsze z nich to znane większości eKonto w m,Banku, ja to konto mam całkowicie za darmo ponieważ nie utrzymuję do niego karty bo mi ona akurat nie jest potrzebna. Konto nie ma opłat miesięcznych, nie płaci się również za przelewy, na uwagę zasługuje również odświeżona platforma do zarządzania kontem. Równie dobrą opinie mógłbym wyrazić na temat konta godnego polecenia w BZ WBK, tam praktycznie większość opcji jest darmowa, ostatnio jedynie doszły jakieś dodatkowe opłaty miesięczne dla osób które zrobią więcej przelewów niż 5 w miesiącu, a ponadto nie ma żadnych opłat.

 5. Spejson pisze:

  Potwierdzam, tez miałem taki przypadek tylko ze u mnie urząd skarbowy nie sprawdził daty wpłaty i tez zablokowali konto. W Warszawie utknąłem bez dostępu do srodkow. Absurd totalny. Ze Urzad Skarbowy się pomylił i dopiero po ewidentnym wykazaniu winy dopiero łaskawie przeprosili to swoją droga ale żeby Bank nie poinformowal klienta co się dzieje z jego srodkami to jest paranoja.

 6. marron5230 pisze:

  Uwaga na ten bank
  Mam firmę i US z ZUSem zrobiły mi zajęcie u nich na 100 tys PLN o którym mnie nie poinformowali.
  Potem przez osiem miesięcy wszystkie środki ponad ustawowe 12 tysięcy przelewali sobie na „konto techniczne” …
  Bo niby nie wiedzieli komu musza najpierw zapłacić :-/
  Odradzam

 7. ela pisze:

  ja popbieram z innych bankomatow i pobieraja mi prowizje za kazdym razem

 8. Cacek pisze:

  Ja założyłem konto w INg Direct w markecie. Było tam stoisko ing przy którym stały ładne dziewczyn, zaczepiły mnie i zapytały o moje obecne konto. Były dobrze poinformowane, bo zaraz powiedziały mi jakie mam opłaty na koncie i że w ING by takich nie było. W sumie przyznałem im rację, za 5 minut miałem konto, karta przyszła za kilka dni. Moim zdaniem ING ma dobrą ofertę. Często jesteśmy przyzwyczajeni do naszych starych kont, a wystarczy się rozejrzeć i jest wiele ciekawszych opcji i korzystniejszych, a przede wszystkim tańszych.

 9. Annairda55 pisze:

  No i ok. O ile aplikacja mobilna banku ING jest cudownym wynalazkiem, który bardzo ułatwia życie, tak strona internetowa i ten panel zarządzania kontem jest po prostu straszny. Loguję się tam tylko wtedy kiedy naprawdę muszę. Jest to tak męczące i tak żmudne, że po prostu tego unikam. Nawet głupią płatność wolę zapłacić przez telefon, bo żeby się zalogować do ING przez internet, potrzeba 5 minut. Chciałam mieć trudne hasło, więc dałam przypadkowe znaki w stylu 2df8sdjmm23. I weź teraz wskaż 5,6,8,11 znak… Trzeba to liczyć, a ile razy człowiek się pomyli, to już inna sprawa. Zmieńcie to w cholerę.

 10. Janusz pisze:

  ING jak najbardziej nadaje się jako konto dla studenta.
  Mam konto od 3 miesięcy i faktyczni wszystko jest za darmo – co prawda trzeba używać karty no ale po to się zakłada konto i bierze kartę żeby z niej korzystać tak więc takie opłaty to jakby ich nie było 🙂
  Pozostałe opcje na koncie jak przelewy i w ogóle prowadzanie konta także jest za darmo. Sama obsługa konta jest bardzo łatwo i intuicyjna bo zamiast zwykłego menu są ikony, które łatwo rozpoznać, zresztą zachęcam do sprawdzenia sobie tego konta bo naprawdę warto.

 11. Bartek pisze:

  Analiza oferty konta ING jest prosta – jeśli ktoś szuka darmowego a przy tym bardzo funkcjonalnego konta osobistego to ING Direct jest najlepszym wyborem.
  Sporo czytałem na temat tego konta jak i kont w innych bankach przed jego założeniem i wszędzie gdzie tylko pojawiła się propozycja ING Direct to pojawiały sie też pozytywne opinie klientów tego konta – stąd tez mój wybór był prosty.
  Przetestowałem konto i założyłem bo mi bardzo przypasowało – ma masę opcji i funkcjonalności, których nie dają inne banki – np finansometr – bardzo przydatna opcja 🙂

 12. Gerard Schr. pisze:

  A mnie interesuje ta kwestia z debetem na koncie ING. Z tego co czytam, to jest tak, że na tym koncie można się zadłużyć do 6cio krotności swojego wynagrodzenia. Czyli jeśli mam co miesiąc 3 tysiące złotych zarobku, to mogę się zadłużyć do 18 000 zł??

  Jak to działa, na jakiej zasadzie? Czy trzeba mieć kartę kredytową, czy na podstawie zwykłej karty debetewej, którą płace po prostu za zakupy, nie mając środków na koncie?
  Prośba o wyjaśnienie tej kwestii.
  Ja jednak uważam, że będzie wymagana jakaś karta kredytowa. Czy mam rację?

 13. Julita pisze:

  Jestem wierna klientką Banku ING już pod przeszło 3 lat i nie mam zamiaru zmieniać konta u nich bo to zdecydowanie najlepsze konto jakie można założyć jeśli chodzi o konta osobiste. Słyszę co trochę wśród znajomych, że ich bank narzucił czy wprowadził jakieś nowe opłaty a w ING nic takiego nie doświadczyłam przez te całe trzy lata 🙂
  Konto nadal jest darmowe pod pewnymi warunkami ale karty każdy używa więc nigdy nie miała tej opłaty więc karta także darmowa, przelewy darmowe, konto do oszczędzania także otworzyłam i prowadzę za darmo – konto rewelacja.

 14. Jan pisze:

  Konto w ING Direct naprawdę zasługuje na wyróżnienie.
  Polecam z tego względu, iż jest darmowe i naprawdę bardzoooo funkcjonalne – z łatwością obsługuje się cały system przez internet czy aplikację na telefonie i do tego można tam otworzyć kilka innych subkont do oszczędzania czy trzymania środków np w euro – to wszystko także jest za darmo.
  Ja jestem klientem ing już od 2 lat i jest ok – nigdy nie wprowadzili żadnej opłaty i nie oszukali mnie z niczym – warunki które mi przedstawili przy podpisaniu umowy do dzisiaj sa prawdą 🙂

 15. leon pisze:

  ING to porządny Bank zasadami i jego konto także jest ok – nie mam im nic do zarzucenia. Korzystam z konta osobistego w ING już około roku, dodatkowo mam otwarty rachunek walutowy i rachunek oszczędnościowy i wszystkim zarządzam sobie z jednego konta – to bardzo wygodne dla nie.
  Dodatkowo kartę, przelewy jak i prowadzenie konta mam za darmo co można przeczytać w opisie konta – wielu klientów wyej także to potwierdza tego co widzę – konto na 5+
  Polecam każdemu kto szuka funkcjonalnego i prawdziwego darmowego konta. Jedyne co to trzeba karty uzywac żeby za nia nie płacić

 16. Kajojek pisze:

  Jakie tam konto studenckie?
  Konto w ING jest dla każdego, oni z tego co wiem, to nie mają podziału an konta dla młodzieży i konta dla dorosłych.
  Jednak jeśli chodzi o moją opinię o koncie ING, to jest jak najbardziej pozytywna.
  Mam z nimi doświadczenie głównie przy kredycie hipotecznym. Bardzo miła obsługa banku ING i to też zasługuję na pochwałę, że jestem w stanie wszystko załatwić z okienka, a jak pani czegoś nie wiedziała, to dzwoniła wyżej. Na razie nie zapeszając jest wszystko super. Tak więc ja osobiście ING polecam każdemu.

 17. piter UJK pisze:

  Konto w ING to rewelacja.
  Wcześniej miałem konto w PEAKO i nie polecam – wyciągają opłaty na każdym kroku przynajmniej u tych starych klientów… Nie wiem jak teraz ale widzę, że masa osób odchodzi z pekao.
  A w ING wszystko za free nawet przelewy za które tam musiałem płacić.
  Dodatkowo rewelacyjne jest to konto oszczędnościowe tez darmowe – w kazdej chwili można sobie tam przelać kasę i z niego tak samo można wyciągnąć pieniądze w każdej chwili – rewelacja. BARDZO FUNKCJONALNE KONTO dla mnie najlepsze.

 18. Piotrek98 pisze:

  A ja mam pytanie o kwestie związaną ze zmianą numeru pin w bankomacie ING. Czy ktoś z Was kiedyś korzystał z tej opcji? Zastanawiam się czy jest to bezpieczne z punktu widzenia jakiejś kradzieży czy np. podmiany tego numeru pin?
  Takie rzeczy chyba powinno się robić na bezpiecznym komputerze z autoryzacją na telefon albo na token. Ewentualnie jakoś przez telefon albo w placówce banku. Czy ktoś kiedyś zmieniał kod pin w ING w taki sposób? Prośba o informację. A może ktoś miał z tym jakieś problemy?

 19. klient ING pisze:

  Jak dla mnie to najlepsze konto a mam pewne doświadczenie bo byłem już i w PKO i Millenium jakiś czas temu. ING chwalę za to, że ma bardzo fajnie i intuicyjnie rozbudowany serwis internetowy – bez problemu mogę wrzucić pieniądze na jakąś lokatę, oddzielić oszczędności od pieniędzy na wydatki – dodatkowo w jednym serwisie mam konto walutowe także za darmo z możliwością natychmiastowego przewalutowania kwoty w euro na pln.
  Za konto oczywiście nie płacę i z tego co wiem to nie muszę przy tym wydawać jakiejś określonej sumy co miesiąc czy mieć stałych dochodów na konto.
  Polecam – moja opinia po roku użytkowania 5/5

 20. Maciej Zycki pisze:

  Ja mam jeden problem z kontem ING. Dla wielu może się to wydać trywialne, ale mnie trochę denerwuje. Wiem, że to kwestia bezpieczeństwa itd., ale kurcze mogli to zrobić bardziej uproszczone. A chodzi mi mianowicie o kwestię logowania się do konta w ING Bank. Masz ciąg cyfr i liter które ustanowiłeś sobie za hasło, powiedzmy KamilKowalski15@ i chcesz się zalogować na konto w ING. Nie tak szybko. Bank przy logowaniu poprosi Cię o podanie np. 3, 5 i 10 litery / cyfry. I weź teraz licz w głowie… A można się pomylić tylko 3 razy, później trzeba to odblokowywać. W innych bankach jest to ułatwione i jakoś działa. Apeluję do Was ING o zmianę tego sposobu logowania się na konto Direct.

 21. Paweł pisze:

  Podczas używania ich karty bankomat dwa razy nie wypłacił mi pieniedzy, straciłem ok tysiąca złotych ponieważ “bank nie odpowiada za transakcje kartą w obcych bankomatach…” Call centre to kpina, maile to samo – moją sprawę rozpatrywało 21 przypadkowych specjalistów

 22. Grażyna Darska pisze:

  Próbowałam się doszukiwać jakiś minusów na tym koncie, jakiś ukrytych opłat, ale w tym z czego ja mam korzystać, czyli codzienne użytkowanie, opłaty przez internet, wypłacanie pieniędzy w bankomatach, czasem jakieś przelewy, to nie doszukałam się żadnych opłat. Ktoś mógłby się doczepić, że jest niby to 7 zł jeśli nie używamy karty, ale kto w tych czasach teraz nie wypłaca minimum 200 zł korzystając z karty? Jak nie masz środków, to nie zakładasz konta bankowego, prawda? Czyli każdy kto planuje takie konto bankowe założyć, to prawdopodobnie jakieś pieniądze ma i przewiduje z nich korzystać.

 23. Łukasz pisze:

  Jestem bardzo zadowolony z InG konto Direct, ale akurat programu Bankujesz-kupujesz to nie polecam, bo wcale tam tak tanio przeważnie nie jest. Wystarczy rozejrzeć się po necie, choć zdarzają się wyjątki i np. na renomowanym programie antywirusowym udało mi się zaoszczędzić.

  • Igancy pisze:

   Konto Direct w ING jest ok.
   Co prawda mają opłaty w koncie ale jeśli będzie się płacić kartą na jakieś tam minimum to opłata jest likwidowana – i tak też u mnie od 4 miesięcy jak używam konta nie pobrali mi ani grosza 🙂
   Dodatkowo w ING macie dużo więcej opcji, konta oszczędnościowe i dobrze oprocentowane lokaty – dlatego tak bardzo się to opłaca – inne banki chyba nie mają tak dobrej oferty i nawet ni bardzo je porównywałem bo jak sprawdziłem opinii o koncie Direct w ING to od razu były same pozytywne

 24. Krystek pisze:

  Aplikacja w ing jest zdecydowanie najlepsza, w końcu zgarnęli za nią jeszcze jakieś nagrody. Program oszczędnościowy też jest super. Przynajmniej ma człowiek motywację, a jak braknie kaski w miesiącu to bez problemu można skorzystać z odłożonych pieniędzy i faktycznie nic się nie traci.

  • Moninia pisze:

   Zgadzam się, że aplikacja ING jest jedna z najlepszych z jakich zdarzyło mi się korzystać. Ja jestem fanką mBanku, bo u nich mam konto od długiego czasu, natomiast jak przerzuciłam się na ING, to okazało się, że nagle zaczynam korzystać z telefonu do przelewów i do innych akcji na koncie.

   Jeśli chodzi o samą płatność za konto bankowe, to mnie to nie dotyczy, bo jak najbardziej jestem w stanie wydać to 200 zł miesięcznie, płacąc kartą, robiąc przelewy internetowe itd. Czyli morał z tego prosty – jak masz konto, to korzystaj z niego, a to będzie darmowe.

 25. To konto jest naprawdę niezłe. Mnie zaskakuje pozytywnie ta aplikacja mobilna, którą każdemu polecam i o której tak często wspominam.

  Sam z niej korzystam i może przelew w ING Bank z użytkiem aplikacji mobilnej nie jest aż tak szybki, ale słuchajcie – minuta to jest wszystko jeśli chodzi o wykonanie przelewu.

  Wszystko to kilkoma kliknięciami w tablet czy w telefon. Polecam to konto

  • luki pisze:

   Jestem zadowolonym klientem ING, ponieważ ma bardzo fajną opcję tego darmowego konta oszczędnościowego, które mieści się w normalnym rachunku osobistym – czyli wszystko wygodnie obsługuje się z jednego systemu internetowego 🙂 Jesli ktoś z was lubi co miesiąc przelać sobie na oszczędności pewną kwotę a przy tym mieć fajne oprocentowanie i możliwość skorzystania z tych pieniędzy w dowolnym czasie to polecam rachunek osobisty w ING. Po roku użytkowania kont direct w ing mogę swobodnie wystawić ocenę 5/5

 26. PaulaZ pisze:

  Nareszcie konto, z którego można wypłacać kasę ze wszystkich bankomatów. Miałam dosyć poprzedniego banku, który wymuszał ode mnie bieganie za odpowiednim bankomatem, gdyż dla mnie 5 złotych prowizji to było stanowczo za dużo. Może banki wreszcie się nauczą, że studenta też należy szanować!

 27. MatysekJan pisze:

  Co warto powiedzieć o finansometrze w ING. Czy wiecie, że finansometr był pierwszym w Polsce tego typu tworem? Wcześniej żaden bank nie wpadł na takie skatalogowanie naszych wydatków i dochodów. Natomiast później z finansometru ściągnęli mBank i wiele innych banków. Ja tam lubię widzieć na co wydaję pieniądze i z czego mam dochody i wielu z Was też takie coś się spodoba. Tak więc płacąc przez internet, mamy jasność na co wydajemy najwięcej a na co najmniej. Dla banku to także plus, bo łatwiej mu podsyłać reklamy do nas, gdyż wie coraz więcej o naszych preferencjach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *