Konto Direct w ING – opinie, opłaty, analiza oferty

ing directPoszukując konta, z pewnością będzie nam zależeć na tym, by gwarantowało nam ono możliwie jak najwięcej różnych udogodnień i by wiązało się z jak najmniejszymi kosztami. Sugerując się zaś tym, co wyrażają opinie, tak ekspertów, jak i klientów, będziemy mogli zauważyć, że całkiem wysoko w rankingu najlepszych kont dedykowanym studentom plasuje się Konto Direct oferowane przez ING Bank Śląski.

Konto Direct w skrócie:

 • konto dla młodych ludzi w wieku od 13 lat, w tym także dedykowane studentom i uczniom
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za przelewy przez Internet i telefon (serwis automatyczny)
 • 0 zł za użytkowanie karty do konta jeżeli suma miesięcznych transakcji bezgotówkowych kartą wynosi co najmniej 200 zł
 • łatwy dostęp do pieniędzy w ponad 390 oddziałach i wszystkich bankomatach w całej Polsce
 • wygodne i bezpieczne zarzadzanie pieniędzmi bez wychodzenia z domu – całodobowy dostęp do konta i innych usług finansowych (przez internet i telefon), oszczędność czasu i pieniędzy – teraz 0 zł za przelewy!
 • Moja Karta ING – karta debetowa z indywidualnym wizerunkiem
 • Otwarte Konto Oszczędnościowe
  – możliwość wpłat i wypłat w dowolnej chwili bez utraty odsetek
 • limit zadłużenia w koncie
  do 6-krotności dochodu netto

Karty debetowe

oknto directMoja Karta ING to karta VISA Electron lub Maestro do Twojego konta osobistego,
która wygląda tak jak chcesz. Możesz na niej umieścić swoje zdjęcie lub wybrać
projekt z bogatej galerii. Możesz też wybrać kartę VISA Electron lub Maestro
ze standardowym wizerunkiem.

Karty debetowe to:

 • swobodny i darmowy dostęp do gotówki, we wszystkich bankomatach w Polsce
 • 0 zł prowizji od transakcji bezgotówkowych
 • dzienny limit, do którego możesz zapłacić kartą za zakupy
  lub wypłacić gotówkę z bankomatu

A dodatkowo to możliwość:

 • płacenia za zakupy i usługi w kraju i za granicą
 • kontrolowania wydatków, dzięki bezpłatnej usłudze sprawdzania
  stanu konta
 • zwolnienia z opłat za aktywne użytkowanie karty (wystarczą zakupy kartą na kwotę 200 pln/miesiąc)
 • zmiany nr PIN w bankomatach Banku

Otwarte Konto Oszczędnościowe

To idealny sposób na oszczędzanie, bo zarabiasz więcej niż na lokacie, a w
razie potrzeby wypłacasz pieniądze nie tracąc odsetek.

Otwarte Konto Oszczędnościowe to:

 • atrakcyjne oprocentowanie
 • wpłaty i wypłaty w dowolnym momencie bez utraty naliczonych
  odsetek
 • 0 zł za otwarcie oraz prowadzenie konta (również w EUR, USD i GBP)
 • 0 zł za pierwszą w miesiącu wypłatę w dowolnej formie i
  wysokości.

Logowanie i system transakcyjny konta w ING

system transakcyjny ingLogując się zaś do swojego systemu transakcyjnego, będziemy mogli skorzystać z narzędzia Finansometr, by jak najlepiej zarządzać wydatkami i dostępnymi środkami na koncie.

 

Po uzbieraniu odpowiedniej liczby, można je wymienić na jakąś określoną usługę proponowaną przez bank, na przykład na zakup produktu po niższej cenie, albo na kod rabatowy. Jest to więc idealna oferta dla tych osób, które chcą założyć rachunek Konto Direct, by z niego aktywnie korzystać, płacąc kartą.

Opłaty za konto Direct – końcowe opinie

Konto prezentuje się bardzo korzystnie jeśli weźmiemy pod uwagę trzy podstawowe kryteria, czyli trzy standardowe opłaty: miesięczną za prowadzenie konta, związaną z wydaniem karty i miesięczną za korzystanie z karty.

Zobacz pełną tabelę opłat na stronie ING Banku

W tym banku wynoszą one równe 0 złotych, chociaż użytkowanie karty może być całkowicie darmowe tylko w określonych okolicznościach.  Chodzi tutaj o aktywne korzystanie z karty, czyli w praktyce o częste płacenie nią za zakupy. Jeśli będziemy mogli dokonać zakupu na minimum 200 złotych, wówczas za użytkowanie karty nie zapłacimy nic. Warto tutaj zwrócić na okres transakcyjny, gdyż nie jest on liczony od pierwszego do ostatniego miesiąca, ale od dwudziestego ósmego każdego miesiąca do dwudziestego dziewiątego następnego. Ważna jest też regularność, czyli powtarzalność realizowania transakcji powyżej dwustu złotych każdego miesiąca.

aplikacja na smartfonaZ całą pewnością będą dla nas ważne również te opinie, jakie będą się odnosić do przelewów, gdyż dzisiaj wykonujemy ich coraz więcej. Tak więc posiadając Konto Direct będziemy mogli dokonywać transakcji przez Internet, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Korzystanie z bankomatów na terenie całego kraju jest w tym przypadku również całkowicie gratis.

Jeśli zaś chodzi o przelew na nasze konto, czyli gdy będziemy chcieli skorzystać ze wpłatomatu, musimy się już liczyć z tym, że taką transakcję bez ponoszenia kosztów wykonamy tylko w tych urządzeniach, należących do ING Banku Śląskiego. Natomiast korzystając ze wszystkich pozostałych, w tym z popularnego Euronetu, niestety będziemy ponosić opłatę.

Udając się do oddziału banku, by zlecić przelew, również musimy być przygotowani na dodatkowe koszty, które będą wynosić tutaj 9 złotych. Z całą pewnością będą nas też interesować te opinie, jakie mogą się odnosić do bonusów, związanych z korzystaniem z tego konta. Otóż otrzymamy sto złotych w prezencie za otworzenie konta, a jeśli będziemy chcieli na swojej karcie płatniczej umieścić dowolne zdjęcie, możemy z takiej opcji skorzystać, nie ponosząc żadnych kosztów.

PROMOCJA do 31.10.2018 r: nawet 140 zł za otwarcie konta !

Wystarczy do 31 października 2018 r. otworzyć przez internet Konto Direct w ING Banku Śląskim i do 28 lutego 2019 r. wykonać przy użyciu karty płatniczej lub przez BLIK łącznie transakcji za min. 1000 zł, a do 9 kwietnia 2019 r. otrzymamy 100 zł premii.

Dodatkowe 40 zł,  można zyskać jeśli:

 • +20 zł – gdy 3 z wykonanych transakcji zrobisz BLIKIEM w internecie
 • +20 zł – gdy na Twoje konto wpłynie wynagrodzenie od Twojego pracodawcy na min. 1000 zł.

By zobaczyć szczegóły promocji “140 zł za otwarcie konta dla osób w wieku 18-25 lat” kliknij poniżej:

ing promocja 100 zł

Konto Direct ING opinie

Tradycyjnie prosimy by poniżej umieszczaliście Wasze opinie na temat konta direct w ING. Jak oceniacie wysokość opłat w porównaniu do innych banków, interfejs, system transakcyjny, obsługę?

Konto Direct w ING – opinie, opłaty, analiza oferty
Ocena: 4.4 na podstawie 5 głosów.

komentarzy 30

 • Artur Krajewski

  Konto direct ING opinie ma dobre taką mam i ja.
  Jaka marka, taki produkt.
  ING zawsze oferowało usługi na wysokim poziomie, tak też jest w przypadku konta Direct.
  Funkcjonalność – bez zarzutu.
  System bankowości internetowej sprawdza się w stu procentach, jest jak najbardziej czytelny i prosty w obsłudze.

  Brak opłat za prowadzenie konta.
  Co prawda jest jedna opłata – za kartę debetową w wysokości 7 zł za miesiąc, ale jeśli wykonujesz w ciągu miesiąca transakcje kartą powyżej 200 zł, opłata jest obniżona do 0. I ja się zawsze na to łapię, więc mam konto za darmo 🙂

 • Frodo

  Podzielam opinie przedmówcy o koncie Direct.
  Dobre konto na miarę obecnych czasów.
  Posiada wszystkie najważniejsze udogodnienia.

  Dla przeciętnego użytkownika na pewno największymi zaletami okażą się: darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów, brak opłat za prowadzenie konta czy rozbudowany system bankowości mobilnej.

  Jeśli ktoś nie rozstaje się ze swoim telefonem i najchętniej robiłby za jego pośrednictwem wszystko, polecam konto Direct i dedykowaną aplikację na telefon. Jest w pełni dopracowana i bezpieczna.

 • admin

  Moim skromnym zdaniem, choć Wam może się to wydać nieobiektywne, konto w banku ING jest prawdopodobnie najlepsze pod względem aplikacji mobilnej. Wszystko jest po pierwsze – bardzo dopracowane, po drugie bardzo eleganckie, proste w użyciu i praktyczne.

  Nie słyszałem, żeby ta aplikacja mobilna w ING się komuś zawiesiła czy żeby coś nie doszło itd. Tam przelew na konto (jeszcze jak mamy wszystko skonfigurowane, np. ponazywanych odbiorców przelewu), to jest kwestia 15 sekund? Może nawet nie. Wszystko tylko z pinem, pyk, pyk i już przelew zrobiony. Pod tym względem polecam ING.

 • MatysekJan

  Co warto powiedzieć o finansometrze w ING. Czy wiecie, że finansometr był pierwszym w Polsce tego typu tworem? Wcześniej żaden bank nie wpadł na takie skatalogowanie naszych wydatków i dochodów. Natomiast później z finansometru ściągnęli mBank i wiele innych banków. Ja tam lubię widzieć na co wydaję pieniądze i z czego mam dochody i wielu z Was też takie coś się spodoba. Tak więc płacąc przez internet, mamy jasność na co wydajemy najwięcej a na co najmniej. Dla banku to także plus, bo łatwiej mu podsyłać reklamy do nas, gdyż wie coraz więcej o naszych preferencjach.

 • PaulaZ

  Nareszcie konto, z którego można wypłacać kasę ze wszystkich bankomatów. Miałam dosyć poprzedniego banku, który wymuszał ode mnie bieganie za odpowiednim bankomatem, gdyż dla mnie 5 złotych prowizji to było stanowczo za dużo. Może banki wreszcie się nauczą, że studenta też należy szanować!

 • To konto jest naprawdę niezłe. Mnie zaskakuje pozytywnie ta aplikacja mobilna, którą każdemu polecam i o której tak często wspominam.

  Sam z niej korzystam i może przelew w ING Bank z użytkiem aplikacji mobilnej nie jest aż tak szybki, ale słuchajcie – minuta to jest wszystko jeśli chodzi o wykonanie przelewu.

  Wszystko to kilkoma kliknięciami w tablet czy w telefon. Polecam to konto

  • luki

   Jestem zadowolonym klientem ING, ponieważ ma bardzo fajną opcję tego darmowego konta oszczędnościowego, które mieści się w normalnym rachunku osobistym – czyli wszystko wygodnie obsługuje się z jednego systemu internetowego 🙂 Jesli ktoś z was lubi co miesiąc przelać sobie na oszczędności pewną kwotę a przy tym mieć fajne oprocentowanie i możliwość skorzystania z tych pieniędzy w dowolnym czasie to polecam rachunek osobisty w ING. Po roku użytkowania kont direct w ing mogę swobodnie wystawić ocenę 5/5

 • Krystek

  Aplikacja w ing jest zdecydowanie najlepsza, w końcu zgarnęli za nią jeszcze jakieś nagrody. Program oszczędnościowy też jest super. Przynajmniej ma człowiek motywację, a jak braknie kaski w miesiącu to bez problemu można skorzystać z odłożonych pieniędzy i faktycznie nic się nie traci.

  • Moninia

   Zgadzam się, że aplikacja ING jest jedna z najlepszych z jakich zdarzyło mi się korzystać. Ja jestem fanką mBanku, bo u nich mam konto od długiego czasu, natomiast jak przerzuciłam się na ING, to okazało się, że nagle zaczynam korzystać z telefonu do przelewów i do innych akcji na koncie.

   Jeśli chodzi o samą płatność za konto bankowe, to mnie to nie dotyczy, bo jak najbardziej jestem w stanie wydać to 200 zł miesięcznie, płacąc kartą, robiąc przelewy internetowe itd. Czyli morał z tego prosty – jak masz konto, to korzystaj z niego, a to będzie darmowe.

 • Łukasz

  Jestem bardzo zadowolony z InG konto Direct, ale akurat programu Bankujesz-kupujesz to nie polecam, bo wcale tam tak tanio przeważnie nie jest. Wystarczy rozejrzeć się po necie, choć zdarzają się wyjątki i np. na renomowanym programie antywirusowym udało mi się zaoszczędzić.

  • Igancy

   Konto Direct w ING jest ok.
   Co prawda mają opłaty w koncie ale jeśli będzie się płacić kartą na jakieś tam minimum to opłata jest likwidowana – i tak też u mnie od 4 miesięcy jak używam konta nie pobrali mi ani grosza 🙂
   Dodatkowo w ING macie dużo więcej opcji, konta oszczędnościowe i dobrze oprocentowane lokaty – dlatego tak bardzo się to opłaca – inne banki chyba nie mają tak dobrej oferty i nawet ni bardzo je porównywałem bo jak sprawdziłem opinii o koncie Direct w ING to od razu były same pozytywne

 • Grażyna Darska

  Próbowałam się doszukiwać jakiś minusów na tym koncie, jakiś ukrytych opłat, ale w tym z czego ja mam korzystać, czyli codzienne użytkowanie, opłaty przez internet, wypłacanie pieniędzy w bankomatach, czasem jakieś przelewy, to nie doszukałam się żadnych opłat. Ktoś mógłby się doczepić, że jest niby to 7 zł jeśli nie używamy karty, ale kto w tych czasach teraz nie wypłaca minimum 200 zł korzystając z karty? Jak nie masz środków, to nie zakładasz konta bankowego, prawda? Czyli każdy kto planuje takie konto bankowe założyć, to prawdopodobnie jakieś pieniądze ma i przewiduje z nich korzystać.

 • Paweł

  Podczas używania ich karty bankomat dwa razy nie wypłacił mi pieniedzy, straciłem ok tysiąca złotych ponieważ “bank nie odpowiada za transakcje kartą w obcych bankomatach…” Call centre to kpina, maile to samo – moją sprawę rozpatrywało 21 przypadkowych specjalistów

 • Maciej Zycki

  Ja mam jeden problem z kontem ING. Dla wielu może się to wydać trywialne, ale mnie trochę denerwuje. Wiem, że to kwestia bezpieczeństwa itd., ale kurcze mogli to zrobić bardziej uproszczone. A chodzi mi mianowicie o kwestię logowania się do konta w ING Bank. Masz ciąg cyfr i liter które ustanowiłeś sobie za hasło, powiedzmy KamilKowalski15@ i chcesz się zalogować na konto w ING. Nie tak szybko. Bank przy logowaniu poprosi Cię o podanie np. 3, 5 i 10 litery / cyfry. I weź teraz licz w głowie… A można się pomylić tylko 3 razy, później trzeba to odblokowywać. W innych bankach jest to ułatwione i jakoś działa. Apeluję do Was ING o zmianę tego sposobu logowania się na konto Direct.

 • klient ING

  Jak dla mnie to najlepsze konto a mam pewne doświadczenie bo byłem już i w PKO i Millenium jakiś czas temu. ING chwalę za to, że ma bardzo fajnie i intuicyjnie rozbudowany serwis internetowy – bez problemu mogę wrzucić pieniądze na jakąś lokatę, oddzielić oszczędności od pieniędzy na wydatki – dodatkowo w jednym serwisie mam konto walutowe także za darmo z możliwością natychmiastowego przewalutowania kwoty w euro na pln.
  Za konto oczywiście nie płacę i z tego co wiem to nie muszę przy tym wydawać jakiejś określonej sumy co miesiąc czy mieć stałych dochodów na konto.
  Polecam – moja opinia po roku użytkowania 5/5

 • Piotrek98

  A ja mam pytanie o kwestie związaną ze zmianą numeru pin w bankomacie ING. Czy ktoś z Was kiedyś korzystał z tej opcji? Zastanawiam się czy jest to bezpieczne z punktu widzenia jakiejś kradzieży czy np. podmiany tego numeru pin?
  Takie rzeczy chyba powinno się robić na bezpiecznym komputerze z autoryzacją na telefon albo na token. Ewentualnie jakoś przez telefon albo w placówce banku. Czy ktoś kiedyś zmieniał kod pin w ING w taki sposób? Prośba o informację. A może ktoś miał z tym jakieś problemy?

 • piter UJK

  Konto w ING to rewelacja.
  Wcześniej miałem konto w PEAKO i nie polecam – wyciągają opłaty na każdym kroku przynajmniej u tych starych klientów… Nie wiem jak teraz ale widzę, że masa osób odchodzi z pekao.
  A w ING wszystko za free nawet przelewy za które tam musiałem płacić.
  Dodatkowo rewelacyjne jest to konto oszczędnościowe tez darmowe – w kazdej chwili można sobie tam przelać kasę i z niego tak samo można wyciągnąć pieniądze w każdej chwili – rewelacja. BARDZO FUNKCJONALNE KONTO dla mnie najlepsze.

 • Kajojek

  Jakie tam konto studenckie?
  Konto w ING jest dla każdego, oni z tego co wiem, to nie mają podziału an konta dla młodzieży i konta dla dorosłych.
  Jednak jeśli chodzi o moją opinię o koncie ING, to jest jak najbardziej pozytywna.
  Mam z nimi doświadczenie głównie przy kredycie hipotecznym. Bardzo miła obsługa banku ING i to też zasługuję na pochwałę, że jestem w stanie wszystko załatwić z okienka, a jak pani czegoś nie wiedziała, to dzwoniła wyżej. Na razie nie zapeszając jest wszystko super. Tak więc ja osobiście ING polecam każdemu.

 • leon

  ING to porządny Bank zasadami i jego konto także jest ok – nie mam im nic do zarzucenia. Korzystam z konta osobistego w ING już około roku, dodatkowo mam otwarty rachunek walutowy i rachunek oszczędnościowy i wszystkim zarządzam sobie z jednego konta – to bardzo wygodne dla nie.
  Dodatkowo kartę, przelewy jak i prowadzenie konta mam za darmo co można przeczytać w opisie konta – wielu klientów wyej także to potwierdza tego co widzę – konto na 5+
  Polecam każdemu kto szuka funkcjonalnego i prawdziwego darmowego konta. Jedyne co to trzeba karty uzywac żeby za nia nie płacić

 • Jan

  Konto w ING Direct naprawdę zasługuje na wyróżnienie.
  Polecam z tego względu, iż jest darmowe i naprawdę bardzoooo funkcjonalne – z łatwością obsługuje się cały system przez internet czy aplikację na telefonie i do tego można tam otworzyć kilka innych subkont do oszczędzania czy trzymania środków np w euro – to wszystko także jest za darmo.
  Ja jestem klientem ing już od 2 lat i jest ok – nigdy nie wprowadzili żadnej opłaty i nie oszukali mnie z niczym – warunki które mi przedstawili przy podpisaniu umowy do dzisiaj sa prawdą 🙂

 • Julita

  Jestem wierna klientką Banku ING już pod przeszło 3 lat i nie mam zamiaru zmieniać konta u nich bo to zdecydowanie najlepsze konto jakie można założyć jeśli chodzi o konta osobiste. Słyszę co trochę wśród znajomych, że ich bank narzucił czy wprowadził jakieś nowe opłaty a w ING nic takiego nie doświadczyłam przez te całe trzy lata 🙂
  Konto nadal jest darmowe pod pewnymi warunkami ale karty każdy używa więc nigdy nie miała tej opłaty więc karta także darmowa, przelewy darmowe, konto do oszczędzania także otworzyłam i prowadzę za darmo – konto rewelacja.

 • Gerard Schr.

  A mnie interesuje ta kwestia z debetem na koncie ING. Z tego co czytam, to jest tak, że na tym koncie można się zadłużyć do 6cio krotności swojego wynagrodzenia. Czyli jeśli mam co miesiąc 3 tysiące złotych zarobku, to mogę się zadłużyć do 18 000 zł??

  Jak to działa, na jakiej zasadzie? Czy trzeba mieć kartę kredytową, czy na podstawie zwykłej karty debetewej, którą płace po prostu za zakupy, nie mając środków na koncie?
  Prośba o wyjaśnienie tej kwestii.
  Ja jednak uważam, że będzie wymagana jakaś karta kredytowa. Czy mam rację?

 • Bartek

  Analiza oferty konta ING jest prosta – jeśli ktoś szuka darmowego a przy tym bardzo funkcjonalnego konta osobistego to ING Direct jest najlepszym wyborem.
  Sporo czytałem na temat tego konta jak i kont w innych bankach przed jego założeniem i wszędzie gdzie tylko pojawiła się propozycja ING Direct to pojawiały sie też pozytywne opinie klientów tego konta – stąd tez mój wybór był prosty.
  Przetestowałem konto i założyłem bo mi bardzo przypasowało – ma masę opcji i funkcjonalności, których nie dają inne banki – np finansometr – bardzo przydatna opcja 🙂

 • Janusz

  ING jak najbardziej nadaje się jako konto dla studenta.
  Mam konto od 3 miesięcy i faktyczni wszystko jest za darmo – co prawda trzeba używać karty no ale po to się zakłada konto i bierze kartę żeby z niej korzystać tak więc takie opłaty to jakby ich nie było 🙂
  Pozostałe opcje na koncie jak przelewy i w ogóle prowadzanie konta także jest za darmo. Sama obsługa konta jest bardzo łatwo i intuicyjna bo zamiast zwykłego menu są ikony, które łatwo rozpoznać, zresztą zachęcam do sprawdzenia sobie tego konta bo naprawdę warto.

 • Annairda55

  No i ok. O ile aplikacja mobilna banku ING jest cudownym wynalazkiem, który bardzo ułatwia życie, tak strona internetowa i ten panel zarządzania kontem jest po prostu straszny. Loguję się tam tylko wtedy kiedy naprawdę muszę. Jest to tak męczące i tak żmudne, że po prostu tego unikam. Nawet głupią płatność wolę zapłacić przez telefon, bo żeby się zalogować do ING przez internet, potrzeba 5 minut. Chciałam mieć trudne hasło, więc dałam przypadkowe znaki w stylu 2df8sdjmm23. I weź teraz wskaż 5,6,8,11 znak… Trzeba to liczyć, a ile razy człowiek się pomyli, to już inna sprawa. Zmieńcie to w cholerę.

 • Cacek

  Ja założyłem konto w INg Direct w markecie. Było tam stoisko ing przy którym stały ładne dziewczyn, zaczepiły mnie i zapytały o moje obecne konto. Były dobrze poinformowane, bo zaraz powiedziały mi jakie mam opłaty na koncie i że w ING by takich nie było. W sumie przyznałem im rację, za 5 minut miałem konto, karta przyszła za kilka dni. Moim zdaniem ING ma dobrą ofertę. Często jesteśmy przyzwyczajeni do naszych starych kont, a wystarczy się rozejrzeć i jest wiele ciekawszych opcji i korzystniejszych, a przede wszystkim tańszych.

 • ela

  ja popbieram z innych bankomatow i pobieraja mi prowizje za kazdym razem

 • marron5230

  Uwaga na ten bank
  Mam firmę i US z ZUSem zrobiły mi zajęcie u nich na 100 tys PLN o którym mnie nie poinformowali.
  Potem przez osiem miesięcy wszystkie środki ponad ustawowe 12 tysięcy przelewali sobie na „konto techniczne” …
  Bo niby nie wiedzieli komu musza najpierw zapłacić :-/
  Odradzam

 • Spejson

  Potwierdzam, tez miałem taki przypadek tylko ze u mnie urząd skarbowy nie sprawdził daty wpłaty i tez zablokowali konto. W Warszawie utknąłem bez dostępu do srodkow. Absurd totalny. Ze Urzad Skarbowy się pomylił i dopiero po ewidentnym wykazaniu winy dopiero łaskawie przeprosili to swoją droga ale żeby Bank nie poinformowal klienta co się dzieje z jego srodkami to jest paranoja.

 • Karol Kreatywny

  Jeśli mówimy o koncie dla studenta a więc takim które będzie tani w utrzymaniu, to oferta ING jest całkiem, dobra, ale polecałbym również przyjrzeć się dwóm innym kontom. Pierwsze z nich to znane większości eKonto w m,Banku, ja to konto mam całkowicie za darmo ponieważ nie utrzymuję do niego karty bo mi ona akurat nie jest potrzebna. Konto nie ma opłat miesięcznych, nie płaci się również za przelewy, na uwagę zasługuje również odświeżona platforma do zarządzania kontem. Równie dobrą opinie mógłbym wyrazić na temat konta godnego polecenia w BZ WBK, tam praktycznie większość opcji jest darmowa, ostatnio jedynie doszły jakieś dodatkowe opłaty miesięczne dla osób które zrobią więcej przelewów niż 5 w miesiącu, a ponadto nie ma żadnych opłat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *