Bank Millenium – Konto 360 Student – Opinie, Opłaty

bank_milleniumCzy konto 360 Student w banku Millenium opłaca się osobom studiującym i uczącym się? Czy warto go założyć by zdobyć 200 zł premii w promocji do 24.09.2018 ? Zobacz opinie klientów i opłaty, z którymi trzeba się liczyć, a o których nie dowiesz się z reklam. Porównaj z innymi bankami.

Dzisiaj bardzo często zdarza się, że jeszcze będąc na studiach, zechcemy założyć rachunek bankowy. Opinie zaś, jakich będziemy mogli przeczytać, chociażby w sieci, są niezwykle zachęcające, zwłaszcza właśnie w odniesieniu do takiej grupy odbiorców, jaką są studenci. Niekiedy można natrafić na takie produkty bankowe, jakich już sama nazwa będzie informować o tym, że jest to oferta dla ludzi, którzy nie skończyli jeszcze dwudziestego szóstego roku życia. Przykładem może być zaś Konto 360° oferowane przez Bank Millennium.

konto 360 millenium

Konto dla Studenta w banku Millenium w skrócie:

 • konto bankowe osób pełnoletnich w tym dla studentów i uczniów szkół średnich, policealnych lub pomaturalnych, którzy ukończyli 18 lat
 • 0 złza prowadzenie konta
 • 0 zł – dostęp do obsługi konta przez telefon i Internet
 • 0 złkarta do konta, pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej kartą w miesiącu
 • 0 złza wypłaty gotówki z wszystkich bankomatów w Polsce (pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej kartą w miesiącu)

Opłaty za konto 360 Student

konto 360 studentKonto 360 Student banku Millenium zdecydowanie może być ono atrakcyjne dla ludzi uczących w wieku od 18 do 26 lat, którzy nie mają zbyt wiele swoich środków. Przekonamy się bowiem, że prowadzenie konta jest zupełnie darmowe. Nie zapłacimy też za wydanie karty, a miesięczna opłata za korzystanie z karty może wynieść 4 zł, ale tylko wtedy, gdy ani razu w wyznaczonym cyklu rozliczeniowym nią nie zapłacimy. Główne opłaty za konto są zestawione w poniższej tabeli:

opłaty konto 360 student

Warto także wziąć pod uwagę opinie internatów, dotyczące tego właśnie konta ze względu na wiele udogodnień dla studentów. Przede wszystkim warto skupić się na przelewach. Zewnętrzne, zlecane przez Internet, są zupełnie bezpłatne.

W dodatku Bank Millennium wprowadził zupełnie innowatorską usługę, umożliwiającą przelewanie środków na telefon bądź e-mail. Jest niezwykle przydatna, kiedy będziemy chcieli przelać środki osobie, a nie znamy jej numeru konta. Wtedy możemy podać po prostu zamiast tego numer, adres e-mail lub numer telefonu. W dodatku za tę usługę nie poniesiemy żadnych opłat.

Tak luksusowo nie będzie zaś w przypadku, gdy zechcemy zlecić przelew w oddziale, gdyż wtedy musimy liczyć się z opłatą w wysokości ośmiu złotych bez grosza.

Przyglądając się bankomatom, z jakich będzie można bezpłatnie korzystać, zauważymy, że musimy tutaj spełnić jeden warunek, by nie ponosić opłat. Mianowicie jeśli zrealizujemy chociaż jedną transakcję kartą w przeciągu miesiąca, wówczas możemy za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów. Analogicznie sprawa się ma z wpłatomatami. Jeśli nie spełnimy zaś tego warunku, to w przypadku bankomatów, będziemy mogli korzystać z sześciuset, należących do Banku Millennium, bez ponoszenia dodatkowych kosztów podczas wyciągania środków. Natomiast jeśli chodzi o wpłatomaty, możemy ponieść koszt w wysokości od jednego do pięciu złotych.

Zobacz pełną tabelę opłat na stronie Banku

Kiedy więc będziemy wiedzieć, że nie udało nam się za nic w danym miesiącu zapłacić kartą, wówczas za darmo będziemy mogli wpłacić środki w oddziałach Banku Millennium.

Przeglądając opinie konsumentów, warto też zapoznać się z możliwościami, jakie daje posiadanie konta w tym banku. Możemy na przykład zakupić dodatkową kartę Euro26, jaka zapewni nam ubezpieczenie NNW, kosztów leczenia i odpowiedzialności cywilnej. Posiadanie takiej karty uprawnia również do korzystania z różnych zniżek, tak w Polsce, jak i w Europie.

Możemy także otrzymać limit w rachunków, do dwóch tysięcy złotych, a także korzystać z usługi Menedżer Finansów.

Dzięki niemu będziemy mogli na przykład szybko przejrzeć wszystkie transakcje przychodzące, jak i wychodzące.

Trzeba pamiętać o tym, że jest to konto dla studentów, dlatego też gdy ukończymy dwadzieścia sześć lat, wtedy będziemy musieli zmienić to konto na inne np. “normalne” konto 360.

 

Załóż Konto 360 stopni Student do 24 września 2018 r. i zyskaj 200 zł

Klienci, którzy otworzą Konto 360° Student i będą z niego aktywnie korzystać  mogą zyskać w prosty sposób aż 200 zł premii!

konto 360 student promocja

 

Co zrobić aby otrzymać 200 zł?

 • Zarejestruj się w promocji, a następnie poprzez stronę promocji do 24.09.2018 r. złóż wniosek o konto 360 Student
 • Do 30.09.2018 r. podpisz umowę z bankiem
 • do 14.10 2018 r. aktywuj Aplikację Mobilną i dokonaj płatności telefonem przy użyciu HCE lub BLIK ( warunek otrzymania pierwszych 100 zł)
 • W każdym z kolejnych 2 miesięcy trwania akcji tj. październiku i listopadzie 2018 r.  zasil konto kwota min. 360 zł oraz wykonaj co najmniej jedną płatność bezgotówkową
Uwaga! By wziąć udział w promocji konto musi zostać założone wyłącznie poprzez stronę promocji. Liczba otwieranych kont w promocji jest ograniczona do pierwszych 2000.
Załóż Konto 360 Student i Zgarnij 200 zł

 

Wasze opinie i oceny jako klientów

Tradycyjnie wszystkie osoby , które były lub są posiadaczami tego konta prosimy o jego oceną oraz opinie na temat jego użytkowania w komentarzach poniżej.

Bank Millenium – Konto 360 Student – Opinie, Opłaty
Ocena: 4.7 na podstawie 6 głosów.

komentarzy 46

 • adamiecki32

  Studentem już nie jestem, właściwie skończyłem juz 26 lat, więc pewnie te wszystkie doskonałości mnie nie obowiązują, natomiast obecnie zazdroszczę wszystkim studentom, bo konta studenckie teraz rozpieszczają młodych ludzi. Masa profitów, zazwyczaj konta studenckie są w 100% darmowe, o ile się wypłaca tam te 200 zł czy nawet mniej, to prowadzenie jest darmowe. Poza tym Millenium Bank reklamuje teraz Radek Kotarski (ma ciekawy kanał na Youtube).

  • admin

   Masz rację, studenci mają naprawdę fajnie. Konta studenckie, wiele dodatków, zniżek od kont bankowych – tylko pozazdrościć. Wiele kredytów studenckich, na preferencyjnych warunkach (że oddajesz kredyt dopiero po zakończeniu studiów, albo na jakiś niesamowicie niski procent.

   No cóż, tylko korzystać z tego jak się jest studentem. Pamiętajcie, że pieniądze i posługiwanie się nimi, to ważna sprawa, dlatego najlepiej jest nauczyć się tego najwcześniej jak to możliwe, bo później to dojdzie rodzina, dzieci i okaże się, że nie macie na to odwagi.

   • Piotrek Barszcz

    Jak się tak dobrze przyjrzymy, to okazuje się, że inni nie mają wcale gorzej. Cóż ta złotówka czy dwa złote taniej dla studentów? Teraz banki i ich oferty kont bankowych, to taniocha.

    Ja mam swoje konto (akurat nie w Millenium) i wszystko jest za darmo, bez kitu, od 2 lat nie zapłaciłem ani grosza.

    Oczywiście wciskają mi różne usługi i promocje, ale ja z tego jeszcze nigdy nie korzystałem, kredytu nie brałem, więc jestem na plus (bo tam jakaś lokata mała jest).

 • Kondrat Piotrek

  Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów, to Millenium Bank bije inne banki na głowę. Wystarczy jedna transakcja bezgotówkowa, aby karta była darmowa. Jedna, a nie dwie, trzy czy pięć (jak w niektórych bankach – co chyba jest trochę niepoważne). I nie ma czy na kwotę 200 czy 300 zł.

  To jest naprawdę fajne i ja, jak najbardziej to kupuję w Millenium Banku. Poza tym bank Millenium ma fajną ofertę kredytów gotówkowych. Ja u nich raz zaciągałem mały kredyt na kwotę 1000 zł i byłem bardzo zadowolony. W 3 miesiące spłaciłem to bez problemu. Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do dzielenia się opiniami.

  • Bikui

   Może nie aż tak bije wszystkie banki na głowę, bo kilka banków też ma podobnie, na przykład mBank (wypłać ileś tam transakcji kartą, a będziesz mieć darmową kartę). W wielu tych bankach jest tak, że jeśli przestrzega się pewnych zasad, to można mieć to konto za darmo. Mimo wszystko banki i tak nasz wykorzystują, a teraz będzie jeszcze gorzej, bo po upadku tego banku, to każdy bank będzie musiał się złożyć na to, żeby oddali ludziom pieniądze z depozytów, ale to już temat na inną dyskusję. Millenium bank jest raczej duży bankiem, co jakiś czas mają fajne promocje, ale niestety dla nowych klientów tylko.

 • Maria

  Już nie chodzi faktycznie o tą ewentualną opłatę 4 zł, ale o to, że na 100% można jej uniknąć. Jedną transakcję zawsze da się przeprowadzić tym bardziej, że nawet małe sklepiki wprowadziły teraz płatności elektroniczne. Konto cudo. Korzystam i grosza nie płacę, tak trzymać.

  • Jakowiecki

   Maria, ludzie to są ludzie – nie wiesz jak jest:) Będzie wszystko dobrze, ale i tak znajdą dziurę w całym. Podejrzewam, że jakby była taka sytuacja, że bank daje każdemu po 100 zł miesięcznie, pod warunkiem, że trzeba zrobić jakąś prostą czynność, to i tak by narzekali, że czemu tylko 100, albo czemu w ogóle trzeba coś robić a nie daje za darmo. Ja pracuję w usługach i na co ludzie ogólnie czasem narzekają, to sobie sprawy nie zdajemy 😀 To samo jest w bankach. Dobra oferta, więc brać, a nie dyskutować, a jak się nie podoba, to pieniądze w skarpecie trzymać, albo zakopać pod domem w słoiku.

 • a

  polecam to konto, ale zwracam uwagę na to, że księgowanie płatności kartą u nich trochę trwa. wiec może być taka sytuacje że zapłacimy za coś kartą w ostatnim dniu miesiąca ale zaksięgują to dopiero w kolejnym miesiącu i dla nich liczy się data księgowania. wiec tą obowiązkową płatność karta najlepiej zrobić od razu, w pierwszym dwóch tygodniach miesiąca. ja głównie korzystam z konta by robic przelewy i wypłacać w bankomatach, wiec była raz taka sytuacja, że nie zrobiłem tej płatności kartą i nie miałem takiej potrzeby. więc żeby uniknąć opłat kupiłem siostrzeńcowi w księgarni internetowej jakies opracowanie do “Dziadów” Mickiewicza za 2zł. xd i uniknąłem opłaty za kartę. xd taka symbioza rodzinna ‘;p

 • Karol Korzecki

  Panowie i Panie… 8 zł za prowadzenie konta jeśli moje dochody nie przekroczą 1000 zł? To jakiś żart dla konta studenckiego, prawda? Moim zdaniem millenium się nie popisało tą ofertą. Ja będąc studentem, nie miałem 1000 zł dochodów, nie miałem nawet 500 zł dochodów na konto, bo jak to student, chciałem się uczyć, a jak sobie coś dorobiłem, to raczej pracodawca dawał pieniądze do ręki. Nie miałem czasu na pracę etatową. Dlatego dla każdego zniesmaczonego ofertą Millenium, polecam eKonto: https://www.konto-studenckie.pl/mbank.php które jest znacznie tańsze i z tego co widzę zupełnie w niczym nie ustępuje Millenium bank.

  • Natalia

   Nie ma warunku wpływy do 1000 zł do konta 360 student. Wystarczy wykonać 1 transakcję kartą. Wpływ 1000 zł dot. tylko konta 360, dla osób powyżej 26 roku życia

  • Skarbonka

   Karol Korzecki skąd wytrzasnąłeś taki warunek, trzeba uważnie przeczytać artykuł, jak dobrze wskazała Natalia to co przedstawiasz powyżej dotyczy konta 360 dla osób powyżej 26 roku życia, jeśli zaś chodzi o ludzi młodszych, studentów zasady są znacznie inne, więc skąd Twoje oburzenie i zarzuty, jak dla mnie oferta konta bardzo kusząca, gdyby nie wiek oraz fakt, że jestem już osobą pracującą na pewno skorzystałabym z tej okazji bądź chociaż poważnie przemyślała, zazdroszczę młodym, że mają takie ciekawe dostęp do fajnych rozwiązań bankowych, w okresie kiedy ja studiowałam takich rewelacji jak np. przesyłanie pieniędzy na e-maila nie było.

 • Malina

  W moim przypadku nie ma problemu żeby to 1000 zł wpływu było, a jestem studentkom, dlatego nie zgodzę się z kolegą. 1000 zł to można zarobić w kawiarni na pół etatu.

  Studiuję dziennie, pracuję jako kelnerka, zarabiam około 1500 zł w małym mieście, więc jest wszystko jak najbardziej do zrobienia.

  Godzę studia z pracą. Moi znajomi pracują w kawiarniach w call centrach, w sklepach z ciuchami, wszędzie tam można sobie ustalić elastyczne godziny pracy.

  Moim zdaniem Millenium Bank jest ciekawą propozycją dla każdego, kto chciałby mieć niezawodne konto, czy to studenckie, czy takie na co dzień.

  • mon

   O tak – mozna pogodzic studia i prace – o ile studiujesz Turystyke i Rekreacje, Wychowanie Fizyczne, Stosunki Miedzynarodowe, Zarzadzanie albo cos w tym stylu.
   Jak jestes napowazniejszym kierunku i na powaznej uczelni – BEZ SZANS.
   Bo sa “studia” i studia.
   Niestety…

   • Radosław Wolnik

    Głupoty gadasz jakich mało, mon, pracuje tylko w weekendy i wynoszę z tego więcej niż 1000 miesięcznie, chyba mi nie powiesz, że na “poważnej” uczelni i na “poważnym” kierunku nie jest możliwym wygospodarowanie czasu na pracę przez weekend.

 • jakub

  Po zamianie Dobrego konta na 360 dostałem informacje Uprzejmie informujemy, że po zamknięciu rachunku Dobre konto w systemie Banku, środki przekazywane na ten rachunek są zwracane do nadawcy z informacją, że rachunek jest zamknięty . Co to za bank który odsyła pieniądze klienta który z tego powodu może mieć bardzo dużo kłopotów i bank który nie potrafi zapewnić normalnego korzystania z usług bankowych po zmianie konta . Po co zmieniałem konto jak i wielu innych żeby się teraz denerwować z wyjaśnianiem sytuacji odesłanych pieniędzy i informowaniem przelewających pieniądze . Wysłałem pismo skierowane do Prezesa Rady Nadzorczej na ten temat dla mnie kuriozalnej sytuacji i na temat pracy pracowników w oddziale . Odpowiedziała jakaś specjalistka . Jakaś nowo moda w Bankach i w Banku Millennium nie odpowiada Prezes tylko pracownicy oceniają sobie sami swoją pracę i sprawność pracy banku . Odpowiedz wszystko OK

 • Milenijny

  Przed wyborem konta nasłuchałam się różnych opinii. Konto 360° Student wybrałam przede wszystkim dlatego, że nie muszę za nie płacić.

  Nie zarabiam najwięcej, więc pasuje mi to, że mogę bezpłatnie wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, korzystać z karty i robić przelewy.

  Trochę szkoda, że gdy skończę 26 lat będę musiała je zmienić.

  • Kajojek

   I faktycznie to jest tak, że jak się skończy 26 rok życia, to wtedy konto się jakby zamyka automatycznie czy jakos zmienia na konto nie studenckie? Bardzo wtedy opłaty idą w górę?
   Zastanawiam się nad założeniem u nich konta dodatkowego, ale mam 23 lata, więc 3 kolejne miną raczej dość szybko i nie wiem czego się mogę później spodziewać.
   Ktoś przeżył z Was te zmianę w Millenium Bank jak się przekroczyło 26 rok życia? Co możecie na ten temat powiedzieć? Z góry dzięki za wszelkie info od ludzi, którzy testowali Millenium Bank.. Pozdrawiam.

 • Maciej Zycki

  W tym koncie w Millenium 360 podoba mi się kilka rzeczy. Niby takie małe rzeczy, być może nie jest to zbyt popularne i jakoś wielu ludzi z tego nie korzysta, ale dla mnie ważne są takie kwestie jak zlecenia stałe albo jak polecenie zapłaty. Ja często ustanawiam sobie jakieś polecenia zapłaty, większość rachunków przez to płacę. Na moim starym koncie bankowym to była złotówka za jedno takie polecenie zapłaty, zas w Millenium jest za darmo. Jak było by ich 7, a ja właśnie tyle miałem, to już mamy 7 zł miesięcznie, co daje rocznie ponad 80 zł. Nie uważacie, że można wydać je nieco lepiej 🙂 Dlatego przetestuję to konto.

 • Kostek

  Jak dla mnie konto w Millenium to kopia darmowych kont między innymi mBanku tylko szkoda, że tak późno się kapnęli, że warto zaoferować takie darmowe konto dla swoich klientów. Byłem klientem Millenium przez 2 lata i zrezygnowałem bo mieli opłaty w koncie…
  Obecnie jak widać w ofercie chyba już nie ma opłaty za prowadzenie konta czy korzystanie z karty ale ja już jestem w mBanku i jestem zadowolony.
  Także według mnie Millenium trochę wolniej nadążą za trendami i standardami w kontach osobistych.

  • Student Radek

   No może i faktycznie kiedyś ich oferta nie była zbyt atrakcyjna ale obecnie mają znacznie lepsza ofertę niz np ma mBank – mają darmowe bankomaty w całej Polsce, wszystkie bankomaty i do tego dodatkowo darmowe stałe zlecenia opłat w rachunku. W mBanku jak i w innych bankach trzeba za to zapłacić.
   Ja zakładałem konto 2 miesiące temu i tez z racje, że jestem studentem zależało mi na koncie darmowym naprawdę i tutaj takie mam – zdecydowanie najlepsza oferta osobistego konta darmowego dla studentów – polecam.

 • Aga

  Jeśli jesteś studentem to idealne konto dla Ciebie. Ja właśnie teraz zaczynam studia i otwieram konto bo wcześniej nie było mi potrzebne no i w związku z tym przeglądam różne rankingi kont bankowych i co? Praktycznie wszędzie konto 360 student jest polecane przez większość osób.
  Nawet u mnie na roku pytałam kilku osób gdzie otwierają konto to mówili właśnie, że w Millenium ponieważ tam jest w pełni darmowe konto a dodatkowo można korzystać z fajnych aplikacji z szansą na zwrot gotówki. Nie wiem jak w Millenium im się to opłaca ale mnie sie płaca i wybrałam Millenium 🙂

 • Pikowiecki

  Ok, ja jestem studentem i szukam jakiejś opcji dobrego konta studenckiego. Mam jednak kilka pytań co do konta Millenium. Bo ja widze, że jest niby kilka darmowych rzeczy i oferta wydaje się ciekawa, ale jest małe ale. Czy jak skończę 26 rok życia (teraz mam 21 lat), to czy coś się zmieni na niekorzyść? Tak było w jednym banku, że do 26 roku życia była fajna oferta, natomiast po przekroczeniu ona całkiem sie psuła. Czy w przypadku konta studenckiego w Millenium bank nie będzie podobnie?
  Poza tym szukam opinii samych studentów na temat konta Millenium Bank. Czy ktoś z Was jest studentem i ma tam konto?

 • lidka

  No im to chyba sporo dały te ostatnie reklamy, które są prowadzone przez tego chłopaka bo masa osób oglądała jego kanał na youtube a tak to konto wydaje mi się, że nie wyróżnia się niczym takim ale JEST OK.
  Moja znajoma ze studiów właśnie ma konto w Milenium to 360 i ma je za darmo ale z tego co pamiętam to trzeba tam spełniać jakieś warunki żeby mieć ta kartę do płacenia za darmo ale nie pamiętam dokładnie.
  Ja mam w PKO BP i też ma za darmo jak mam stałe wpływy i jestem niego zadowolona bo można fajnie na nim oszczędzać.

  • Cacek

   Mnie wręcz zraziły te reklamy, nie lubię tego gościa i jego kanał mi się bardzo nie podoba. Możecie mówić, że jestem hejterem, ale właśnie dlatego nie założyłem u nich konta, bo drażni mnie, że wydają kupę kasy na głupawych celebrytów z internetu, a te środki można by fajnie zainwestować w inne usługi. Na dobrą sprawę tego gościa nikt nie zna. Ma kilkaset tysięcy subskrybentów na Youtube z czego większość to gimnazjaliści, którzy konta na pewno nie założą, więc stracili tylko kasę, a i tak im się to nie zwróci.

 • Moja opinia 10/10

  Według mnie to konto jst bezkonkurencyjne.
  Żeby tylko warunki, które sa obecnie oferowane nie zostały zmienione to ja zostaje z tym Bankiem do końca życia. Nie dość, że samo prowadzenie konta jest darmowe to wszystkie sprawy, tóre go dotyczą także a w innych bankach sa płatne.
  Tutaj karta, przelewy, stałe zlecenia przelewów, za wszystkie wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce także nic nie płace. Naprawdę porównywałem to z każdym bankiem i w żądnym warunki nie są tak dobre jak tutaj Konto 10/10

 • Kajojek

  Ja przesiadłem się do nich z mBanku którym wcześniej byłem związany przez jakieś 2 lata. Ogólnie jest trochę lepiej, ale boję się, że po ukończeniu tego 26 roku życia, konto w Millenium może być za drogie i że sporo pozmienia się na niekorzyść.
  Powiedzcie mi jeszcze jak można zyskać te 360 zł na koncie studenckim? Co trzeba robić, co kupować itd? Bo nie wiem, gdzie mogę znaleźć rzetelne informacje na ten temat. czy ktoś z Was otrzymał jakieś zwroty z banku Millenium?
  Poza tym pierwsze wrażenie jest dobre, ale żeby wyrobić sobie jakąs opinię,trzeba by trochę poużywać tego konta.

 • studenciak

  Miałem założyć konto w mBanku ale jak się okazuje Millenium ma znacznie lepsze warunki, ma darmowe bankomaty w całej Polsce np – to jest to za co w mBanku i w innych bankach trzeba dopłacać a tutaj jest za darmo 🙂
  Dodatkowo mają za darmo stałe zlecenia czyli można sobie ustawić żeby rachunki płaciły się same i to jest za darmo a z tego co wiem to w innych bamach kosztuje to od 1 złotówki nawet do 4 złotych za miesiąc. Dlatego tez wybrałem konto 360 w Millenium – to zdecydowanie najlepsza oferta konta osobistego na rynku 0 tym bardziej dla studenta 🙂

 • PATRYCJA

  Miało być bez żadnych opłat a tu co ? zabrali mi z konta 6 złotych ale za co ? przy prowadzeniu konta student. Kwoty, które dokonuje karta płatniczą księgują się długo . dokonałam wpłaty karta 22.10.2015 , 23.10.2015 a zostało zaksięgowane 26.10.2015 . ale wciąż nie rozumiem tej prowizji ? czy ktoś jest mi w stanie to wytłumaczyć ?

 • Gerard Schr.

  Jedyne co mi się nie podoba w banku Millenium na chwilę obecną to reklamy z tym pajacem.

  Po co bank Millenium w swojej reklamie angażował tego youtubera? Co im to daje? Gość nie jest na tyle znany, żeby dawać im realnego klienta, a młodzi ludzie raczej nie założą przez niego konta. Poza tym wielu hejterów go nie lubi i to może tylko pogorszyć sytuację.

  On jest taki odpychający, taki pan dokładny, który wszystko wie najlepiej. Jego merytoryka nie trafia do młodych ludzi!
  Przez to naprawdę się zraziłem i raczej nie założę konta w Millenium

 • Waldii

  Ja szczerze powiem, że powróciłem do Millenium po kilku latach – swojego czasu miałem tutaj kredyt i konto osobiste – kredyt bardzo drogi konto także… masakra, tak mnie to spłukało a do tego tyle przejść z formalnościami w Millenium, że szok, nie dało się w ogóle z nimi dogadać – z tego co widziałem po opiniach sporo było takich nie zadowolonych klientów.

  Teraz jest bardzo mile zaskoczony tym kontem – konto na 5+, obsługa także a otwierałem konto w banku. Dodatkowo mam teraz kredyt na 5000 zł gotówkowy i jest on tani – także widać, że Millenium poczynił potężny krok na przód.

 • Irek

  jak dla studenta to polecam.
  ale nie tylko bo dla innych to konto także jest świetnym rozwiązaniem, ja mam już 2 lata to konto i obecnie już skończyłem studia i nadal z niego korzystam bo jest darmowe i bardzo funkcjonale. Dodatkowo w porównaniu do innych kont bankowych tutaj WSZYSTKIE BANKOMATY SĄ DARMOWE… 🙂
  Ale najbardziej sprawdzi się dla studenta bo dla nich właśnie jest ono dedykowane, studenci nie lubią płacić i mieć wysokich kosztów dlatego to konta każdemu studentowi przypadnie do gustu 🙂

 • widek

  Ja przeszedłem do Millenium głównie dlatego, że promują tutaj zwrot tych 360 złotych – i jak na razie się to sprawdza. Jakiś pieniądze już wracają na moje konto – także na pewno nie jest to tylko chwyt marketingowy jak to wielu zarzuca Bankowi Millenium…
  Dodatkowo bardo przydatne jest to, że konto faktycznie jest darmowe i darmowe sa te bankomaty, wszystkie bankomaty w PL – ostatnio pojechałem do Warszawy i nie musiałem szukać darmowego bankomatu tylko wypłaciłem w pierwszym lepszym i nie naliczono mi za to nic – polecam 🙂

 • Grzesiek

  Posiadam to konto w millenium.Zdarzyło mi się nie zapłacić kartą ani razu w miesiącu.. Co teraz ? Jakie koszta mnie czekają ?

 • Lena

  Do tej pory miałam konto w BZ WBK, ale co miesięczna opłata za kartę jest dla mnie totalnie bez sensu… Chciałam założyć nowe. Wahałam się między PKO i Millennium, ale przekonało mnie 150 zł nagrody. Założyłam konto 360 Student. Dostaję stypendium z uczelni, więc warunek wpływu mam załatwiony. 500 zł. 10 płatności kartą to nie jest też dużo, skoro płacę kartą praktycznie codziennie. Czekam teraz na wypłatę premii 🙂

  • Halina

   Zastanawiam sie czy oni naprawde wyplacaja ta premie ja zalozylam u nich konto pod loniec marca a w kwiet iu mialam wplyw ponad 1000zloty i zapalcilam karta. Do tej pory nie otrzymalam premi

 • studentoo

  No i nic więc dziwnego, że to konto Millenium jest praktycznie we wszystkich rankingach kont bankowych na pierwszym miejscu skoro maja tak dobra ofertę konta.
  Karta faktycznie jest za darmo
  bankomaty także są za darmo – żadnych opłat przy wybieraniu pieniędzy
  przelewy także darmowe

  Nie ma tutaj żadnego haczyka i konto jest darmowe w pełni tak więc polecam głównie studentom bo w końcu ja nim jestem i korzystam właśnie z tego konto i jestem zadowolony bo nie mam żadnych opłat a jak wiadomo studenci nie lubią opłat 🙂

 • Kaceka

  Czy konto oszczędnościowe w Millenium Banku jest opłacalne?
  Jakie jest na co dzień oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w Banku Millenium? Pytam się, bo teraz jest w ofercie bardzo kuszące oprocentowanie na poziomie 3%. Dlatego fajnie byłoby skorzystać z takiej możliwości nieco dłużej. Może faktycznie dla niektórych osób, nie są to wielkie zyski, ale uważam, że każdy pieniądz jak pracuje na chociaż minimalny zysk, jest dobry. Jeśli spadek będzie wynosił do około 1 procenta w skali roku, to mi się jednak nie będzie opłacało przenoszenie całego konta.

 • Student z Wawy

  W Millenium zaoferowali mi jedne z najlepszych warunków jeśli chodzi o konto bankowe 🙂 Widziałem co prawda w ofertach i rankingach, że inne banki także mają bardzo zbliżone oferty ale tutaj już sprawdziłem to konto więc napiszę opinie.
  Konto Student w Millenium mam od 3 miesięcy – wszystko jest za darmo dokładnie tak jak to opisane zostało w ofercie konta. Nie ma tam ŻADNEGO ŚCIEMNIENIA – wszystko jest prawda 🙂
  Konto bardzo przyjemne i łatwo w użytkowaniu, sporo ciekawych, dodatkowych opcji także moja opinia na pewno pozytywna.

  • MK

   A jak jest z tym przelewem, minimum 10 zł na początku? Pieniądze pojawiają się na nowym koncie, czy wraca tylko ten 1 gr o którym piszą? Proszę o szybką odpowiedź 🙂

 • Jagnaska

  Mnie interesuje ta aplikacja mobilna w Millenium. Mam takie pytanie, czy ona bez problemu działa też w systemie iOS? Mam iphone i czasem popularne aplikacje nie działają na tym systemie. Poza tym dobrze działa? Mam też aplikację mobilną w innym banku, o działa świetnie, szybko i łatwo wysyłają się środki, można bez problemu sprawdzić stan konto. Jednak mam też złe doświadczenia z inną aplikacją mobilną bankową, która się wieszała i sprawiała sporo problemów, dlatego postanowiłem Was wcześniej zapytać jak działa ta apka od millenium.

 • Kamila

  Mój narzeczony ma konto 360 w Millenium i jest bardzo zadowolony. Jego zdaniem największym plusem jest bardzo fajnie, estetycznie zrobiona mobilna aplikacja. Często z niej korzysta i mówi że już lepsza chyba nie mogłaby być. Poza tym posiada też płatności Blik i jest to niesamowicie wygodna sprawa. Do tego ich obsługa telefoniczna jest bardzo miła, przyjemna, szybka i skuteczna. Zawsze pomagają rozwiązać problem i nie trzeba długo czekać na połączenie z doradcą. Minusów ani narzekań nigdy nie usłyszałam z ust mojego narzeczonego, czyli chyba to konto jest po prostu super wygodne i raczej nie zamierza zamieniać go na inne.

 • Kaska

  Konto 360 Student w Banku Millenium moim zdaniem jest super. Ma je mój narzeczony i ciągle mi powtarza, że ja też powinnam założyć tam swoje. I chyba w końcu się skuszę, bo non stop opowiada mi jakie ono jest dobre i wogle. Mówi, że prowadzenie konta jest darmowe, wypłaty ze wszystkich bankomatów oraz karta płatnicza również nic nie kosztują. No i ma świetną możliwość płatności BLIKIEM. No i jeszcze jak dla niego bardzo ważna sprawa, czyli aplikacja na telefon-jest niesamowicie wygodna, estetycznie wykonana, a obsługa intuicyjna. Jego opinia o Koncie 360 Student w Banku Millenium jest bardzo pozytywna

 • DobraRada

  Zawsze Bank Millenium wydawał mi się drogi i raczej zamknięty dla zwykłego przeciętnego kowalskiego, zarabiającego najniższą krajową albo nieco ponad a tutaj całkiem miłe zaskoczenie, w ostatnim czasie duża grupa banków oferuje super promocje i atrakcyjne warunki właśnie dla studentów, to dobry sposób na pozyskanie nowych klientów, a z tej grupy na pewno po studiach pojawią się tacy, którzy będą sporo zarabiać i zostaną w tym banku na stałe albo na dłużej, szkoda, że nie mogę skorzystać z takiej oferty ale chętnie zapoznam się ze zwykłym kontem 360 może nie jest dużo droższe w utrzymaniu niż propozycja dla studenta:)))

 • Justyna

  Czy jeśli nie mam wplacane na moje konto dużej sumy tylko co miesiąc czasem 15zl a czasem w miesiącu wg . to czy konto mam aktywne ? Bo dziś mam przelane na konto sumę a nie mogę zapłacić w żadnym sklepie karta ..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *