Bank Millenium – Konto 360 Student – Promocja 200 zł – Opinie

Czy konto 360 Student w banku Millenium opłaca się osobom studiującym i uczącym się? Czy warto go założyć? Jak zdobyć 200 zł w promocji dla mobilnych? Zobacz opinie klientów i opłaty, z którymi trzeba się liczyć, a o których nie dowiesz się z reklam. Porównaj z innymi bankami.

Bank Millennium to średniej wielkości instytucja o profilu uniwersalnym. Pod względem aktywów i liczby prowadzonych rachunków bieżących zajmuje szóste miejsce na rynku. Kieruje nim Joao Bras Jorge, który jest przedstawicielem głównego udziałowca spółki, czyli portugalskiego Banco Comercial Portugues (BCP).

W ofercie Banku Millennium znajdziemy ROR skierowany do  osób 18-26 lat. Pod wieloma względami (funkcjonalność, opłaty, benefity) Konto 360° Student to jedno z najlepszych na rynku kont dla młodych (studentów, uczniów, osób pracujących).

Konto dla Studenta w banku Millenium w skrócie:

 • konto bankowe osób pełnoletnich w tym dla studentów i uczniów szkół średnich, policealnych lub pomaturalnych, którzy ukończyli 18 lat
 • 0 zł -- za prowadzenie konta
 • 0 zł -- dostęp do obsługi konta przez telefon i Internet
 • 0 zł -- karta do konta, pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej kartą w miesiącu
 • 0 zł -- za wypłaty gotówki z wszystkich bankomatów w Polsce (pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej kartą w miesiącu)

Tabela opłat

Jako, że jest to konto dla studenta -- koszty utrzymania Konta 360° Student są naprawdę niskie. Tabela opłat za podstawowe funkcjonalności wygląda następująco:

OpłatyKonto 360° Student
Prowadzenie konta (miesięcznie) 0 zł
Przelew internetowy (zwykły) 0 zł
Karta debetowa (miesięcznie) 0 zł lub 4 zł
Wypłaty z bankomatów w kraju 0 zł
Limit wieku posiadacza 26 lat
(potem zostaje przekształcone w zwykłe Konto 360)

Zobacz pełną tabelę opłat na bankmillennium.pl

Za prowadzenie Konta 360 Student nie płacimy ani grosza. Darmowe są także przelewy internetowe – zwykłe i na numer telefonu. Warto dodać, że te drugie, które zleca się w aplikacji mobilnej, realizowane są ekspresowo. Normalnie takie transfery kosztują 5 zł od sztuki.

Za obsługę karty debetowej bank pobiera 4 zł miesięcznie. Jeśli jednak wykonamy nią albo Blikiem jedną płatność bezgotówkową w miesiącu, unikamy tej opłaty. Warto dodać, że zwalniająca z daniny transakcja płatnicza może opiewać na dowolną kwotę.

Jeśli spełnimy wymóg znoszący opłatę za plastik, możemy również bezpłatnie korzystać ze wszystkich bankomatów na świecie. Standardowo wypłata w obcej maszynie w kraju to koszt 1-5 zł (niższy dotyczy urządzeń Santandera, czyli dawnego BZ WBK, i Planet Cash).

Po ukończeniu przez posiadacza 26. roku życia musi on przekształcić konto w ROR dla „dorosłych” klientów. W przeciwnym razie bank samoczynnie zmieni je w Konto 360°, które pod względem kosztowym również prezentuje się bardzo dobrze.

Czy studenckie Banku Millennium może być darmowe?

Tak, pod prostym warunkiem Konto 360° Student jest zupełnie bezpłatne. W tym celu jego posiadacz musi wykonać jedną płatność bezgotówkową kartą albo Blikiem. Może to być operacja w w punkcie stacjonarnym albo w internecie.


Oprocentowanie oszczędności

ProduktOprocentowanie
Konto oszczędnościowe 1,0% do 100 tys. zł
standardowo: 0,1%
Lokata 3-miesięczna 0,01%
0,5% - Lokata Mobilna (dostępna tylko raz)
Lokata 6-miesięczna 0,2%
Lokata 12-miesięczna 0,2%
Stan na 07.07.2020 r.

Jeśli chodzi o lokaty, oferta Banku Millennium prezentuje się dość przeciętnie. Dostępne oprocentowanie oscyluje wokół średniej rynkowej. Jednak wpłacając nowe środki, można zarobić nieco więcej.

Najkorzystniejszą propozycję stanowi Lokata Mobilna. Jej podstawowa stawka wynosi 0,5 proc.

Konto Oszczędnościowe Profit 1,0%

Bank Millennium to dobre miejsce do trzymania nadwyżek finansowych. Najlepiej wpłacić je na Konto Oszczędnościowe Profit, które należy do najlepiej oprocentowanych na rynku (nowe środki).

Ale uwaga! Standardowa stawka wynosi tylko 0,1 proc.

Jednak bank cyklicznie organizuje promocje, w ramach których za nowe środki (nadwyżkę względem salda z określonego w regulaminie dnia) płaci 1,0 proc. Takimi odsetkami objęte są kwoty do 25 tys. zł. Podwyższone oprocentowanie naliczane jest przez dwa miesiące od pierwszego wpływu nowych środków w okresie trwania promocji.

Przy umiejętnym korzystaniu z rachunku wcale nie trzeba dopłacać nowych oszczędności, by cieszyć się atrakcyjnym kuponem. Wystarczy w ostatni dzień promocji (zwykle to sobota) wypłacić z banku wszystkie pieniądze i wpłacić je ponownie po uruchomieniu nowej edycji oferty specjalnej (co przeważnie następuje w niedzielę).


Aplikacja mobilna Banku Millennium

Aplikacja mobilna Banku Millennium jest prosta w obsłudze, bardzo funkcjonalna i wysoko oceniana przez klientów (średnia ocen na Google Play to 4.6/5 ) . Wyposażono ją w mnóstwo rozwiązań, które sprawiają, że z poziomu smartfona można wygodnie zarządzać swoimi finansami. Regularnie znajduje się ona na podium najlepiej ocenianych softów bankowych.

Aplikacja mobilna Banku Millennium
Systemy
iOS
Android
Windows Phone
Usługi
Blik
Google Pay
Apple Pay
Garmin Pay
HCE
Metody logowania
 1. PIN
 2. Odcisk palca
Cechy wyróżniające
 • możliwość integracji najważniejszych funkcji ze smartwachem,
 • przechowywanie kart lojalnościowych,
 • bilety parkingowe i komunikacji miejskiej (poprzez moBILET)

Oprogramowanie pracuje na trzech systemach operacyjnych: Anroid, iOS i Windows Phone. Bank Millennium jest jednym z nielicznych, który udostępnia apkę na urządzenia z systemem stworzonym przez koncern z Redmond.

W aplikacji wykonamy przelew krajowy, zagraniczny, podatkowy, na telefon (aplikacja podpowie, który użytkownik z książki adresowej może odbierać takie transfery), zwykły i natychmiastowy. Ponadto możemy ustalić zlecenie stałe. Zapłacimy także przy użyciu kodu QR.

Aplikacja umożliwia też rozłożenie długu na karcie kredytowej na raty. Stali klienci mają możliwość zaciągnięcia w tym kanale pożyczki oraz zwiększenia posiadanego limitu kredytowego.

Z funkcji dodatkowych warto wspomnieć o możliwości zintegrowania z aplikacją wybranych smartwachy. W ten sposób powiążemy z nią np. Samsunga Gear 2.

Mając aplikację mobilną Banku Millennium, nie trzeba nosić przy sobie karty, by zapłacić za zakupy czy wypłacić gotówkę z bankomatu. Jest to możliwe dzięki wyposażeniu jej w Blika i technologię HCE. Póki co Bank Millennium nie wdrożył innych systemów płatności mobilnych.

Domyślnie dzienny limit transakcji telefonem wynosi 10 tys. zł. Można go zwiększyć w systemie bankowości internetowej (Millenet).


Promocja 200 zł dla mobilnych

Bank Millennium regularnie organizuje promocje, w ramach który nagradza gotówką nowych klientów otwierających Konto 360 Student i wykazujących się aktywnością.

Najnowsza promocja banku “200 zł dla mobilnych” umożliwia zgarnięcie 200 zł w gotówce. W tym celu muszą oni do 5 października otworzyć konto z kartą, a później wykonywać płatności w kolejnych dwóch miesiącach.

Promocja Millennium: 200 zł dla mobilnych
Dla kogo? Nowi klienci
Do kiedy można przystąpić? do 5 października 2020 r.
Ile można zyskać? 200 zł
Jak łatwo / trudno uzyskać? bardzo łatwo
Warunki by uzyskać 200 zł dla każdego
 1. Do 5 października złożyć wniosek o konto z kartą i wyrazić zgody marketingowe
 2. Do 5 października zawrzeć umowę o konto z kartą
 3. Do 5 października ściągnąć i aktywować aplikację mobilną
 4. W każdym z 2 kolejnych miesięcy (październik, listopad) wykonać min. 5 płatności bezgotówkowych kartą lub Blikiem oraz min. 1 raz zapłacić zbliżeniowo telefonem z wykorzystaniem aplikacji mobilnej
Regulamin promocji Zobacz

Po spełnieniu warunków promocji, premia 200 zł zostanie wypłacona do 31.12.2020 r.  na konto założone w ramach promocji.

Załóż konto na bankmillennium.pl

Gdy już otworzymy Konto 360° Student i staniemy się klientami Banku Millennium, możemy zarabiać na polecaniu jego ROR-ów. Z tym że nagrody w programie rekomendacyjnym „Lubię to – polecam” mają charakter bezgotówkowy. Są nimi do wyboru:

 • bilety do kina,
 • bony zakupowe do Zalando lub Empiku,
 • zwrot za zakupy przez trzy miesiące,
 • prawo do założenia dobrze oprocentowanej lokaty.

To, czy polecający otrzyma bonus, zależy od zachowania osoby poleconej. W ciągu 30 dni od zawarcia umowy o ROR musi ona wydać kartą min. 360 zł. Wtedy klient rekomendujący zyskuje prawo do nagrody.

Więcej o polecaniu kont Millennium Banku piszemy tutaj.

 


Opinia na koniec

Konto 360° Student to jeden z najlepszych obecnie na rynku rachunków dla studentów. Przy minimalnym wysiłku jest darmowe w utrzymaniu, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom (aplikacja, Blik, HCE) aplikacja mobilna millenniumzapewnia wygodne zarządzanie finansami z dowolnego miejsca. Do tego bank oferuje jedną z najwyższych premii pieniężnych dla nowych klientów i wysokie oprocentowanie konta oszczędnościowego.

Plusy:
 • 200 zł premii na start,
 • jedno z najwyższych na rynku oprocentowań konta oszczędnościowego (1,0% dla nowych środków do 25 tys. zł),
 • możliwość zwolnienia ze wszystkich podstawowych opłat,
 • funkcjonalna i wysoko oceniana aplikacja mobilna.
Minusy:
 • nocna przerwa w księgowaniu transakcji.

Jak otworzyć Konto 360° Student przez internet?

 • Złożyć wniosek na stronie banku
  Potrzebne są dane z dowodu osobistego

           Załóż konto na bankmillennium.pl

 • Zawrzeć umowę – w oddziale lub przez kuriera
  Placówkę wybiera się na stronie banku podczas składania formularza. Podczas finalizacji umowy należy okazać dowód osobisty.
  Dodatkowo podczas spotkania z kurierem trzeba przedstawić mu ksero dowodu i ksero drugiego dokumentu tożsamości.
 • Aktywować rachunek
  Następuje to z chwilą pierwszego logowania do systemu bankowości internetowej. W tym celu należy podać MilleKod (znajduje się na pierwszej stronie umowy) i jednorazowe hasło (otrzymamy jej SMS-em na podany we wniosku numer). To drugie zmieńmy niezwłocznie po zalogowaniu.
Wasze opinie i oceny jako klientów

Tradycyjnie wszystkie osoby , które były lub są posiadaczami tego konta prosimy o jego oceną oraz opinie na temat jego użytkowania w komentarzach poniżej.

46 komentarzy

 1. Jagnaska pisze:

  Mnie interesuje ta aplikacja mobilna w Millenium. Mam takie pytanie, czy ona bez problemu działa też w systemie iOS? Mam iphone i czasem popularne aplikacje nie działają na tym systemie. Poza tym dobrze działa? Mam też aplikację mobilną w innym banku, o działa świetnie, szybko i łatwo wysyłają się środki, można bez problemu sprawdzić stan konto. Jednak mam też złe doświadczenia z inną aplikacją mobilną bankową, która się wieszała i sprawiała sporo problemów, dlatego postanowiłem Was wcześniej zapytać jak działa ta apka od millenium.

 2. DobraRada pisze:

  Zawsze Bank Millenium wydawał mi się drogi i raczej zamknięty dla zwykłego przeciętnego kowalskiego, zarabiającego najniższą krajową albo nieco ponad a tutaj całkiem miłe zaskoczenie, w ostatnim czasie duża grupa banków oferuje super promocje i atrakcyjne warunki właśnie dla studentów, to dobry sposób na pozyskanie nowych klientów, a z tej grupy na pewno po studiach pojawią się tacy, którzy będą sporo zarabiać i zostaną w tym banku na stałe albo na dłużej, szkoda, że nie mogę skorzystać z takiej oferty ale chętnie zapoznam się ze zwykłym kontem 360 może nie jest dużo droższe w utrzymaniu niż propozycja dla studenta:)))

 3. Justyna pisze:

  Czy jeśli nie mam wplacane na moje konto dużej sumy tylko co miesiąc czasem 15zl a czasem w miesiącu wg . to czy konto mam aktywne ? Bo dziś mam przelane na konto sumę a nie mogę zapłacić w żadnym sklepie karta ..

 4. Kaska pisze:

  Konto 360 Student w Banku Millenium moim zdaniem jest super. Ma je mój narzeczony i ciągle mi powtarza, że ja też powinnam założyć tam swoje. I chyba w końcu się skuszę, bo non stop opowiada mi jakie ono jest dobre i wogle. Mówi, że prowadzenie konta jest darmowe, wypłaty ze wszystkich bankomatów oraz karta płatnicza również nic nie kosztują. No i ma świetną możliwość płatności BLIKIEM. No i jeszcze jak dla niego bardzo ważna sprawa, czyli aplikacja na telefon-jest niesamowicie wygodna, estetycznie wykonana, a obsługa intuicyjna. Jego opinia o Koncie 360 Student w Banku Millenium jest bardzo pozytywna

 5. Kamila pisze:

  Mój narzeczony ma konto 360 w Millenium i jest bardzo zadowolony. Jego zdaniem największym plusem jest bardzo fajnie, estetycznie zrobiona mobilna aplikacja. Często z niej korzysta i mówi że już lepsza chyba nie mogłaby być. Poza tym posiada też płatności Blik i jest to niesamowicie wygodna sprawa. Do tego ich obsługa telefoniczna jest bardzo miła, przyjemna, szybka i skuteczna. Zawsze pomagają rozwiązać problem i nie trzeba długo czekać na połączenie z doradcą. Minusów ani narzekań nigdy nie usłyszałam z ust mojego narzeczonego, czyli chyba to konto jest po prostu super wygodne i raczej nie zamierza zamieniać go na inne.

 6. Student z Wawy pisze:

  W Millenium zaoferowali mi jedne z najlepszych warunków jeśli chodzi o konto bankowe 🙂 Widziałem co prawda w ofertach i rankingach, że inne banki także mają bardzo zbliżone oferty ale tutaj już sprawdziłem to konto więc napiszę opinie.
  Konto Student w Millenium mam od 3 miesięcy – wszystko jest za darmo dokładnie tak jak to opisane zostało w ofercie konta. Nie ma tam ŻADNEGO ŚCIEMNIENIA – wszystko jest prawda 🙂
  Konto bardzo przyjemne i łatwo w użytkowaniu, sporo ciekawych, dodatkowych opcji także moja opinia na pewno pozytywna.

  • MK pisze:

   A jak jest z tym przelewem, minimum 10 zł na początku? Pieniądze pojawiają się na nowym koncie, czy wraca tylko ten 1 gr o którym piszą? Proszę o szybką odpowiedź 🙂

 7. Kaceka pisze:

  Czy konto oszczędnościowe w Millenium Banku jest opłacalne?
  Jakie jest na co dzień oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w Banku Millenium? Pytam się, bo teraz jest w ofercie bardzo kuszące oprocentowanie na poziomie 3%. Dlatego fajnie byłoby skorzystać z takiej możliwości nieco dłużej. Może faktycznie dla niektórych osób, nie są to wielkie zyski, ale uważam, że każdy pieniądz jak pracuje na chociaż minimalny zysk, jest dobry. Jeśli spadek będzie wynosił do około 1 procenta w skali roku, to mi się jednak nie będzie opłacało przenoszenie całego konta.

 8. studentoo pisze:

  No i nic więc dziwnego, że to konto Millenium jest praktycznie we wszystkich rankingach kont bankowych na pierwszym miejscu skoro maja tak dobra ofertę konta.
  Karta faktycznie jest za darmo
  bankomaty także są za darmo – żadnych opłat przy wybieraniu pieniędzy
  przelewy także darmowe

  Nie ma tutaj żadnego haczyka i konto jest darmowe w pełni tak więc polecam głównie studentom bo w końcu ja nim jestem i korzystam właśnie z tego konto i jestem zadowolony bo nie mam żadnych opłat a jak wiadomo studenci nie lubią opłat 🙂

 9. Lena pisze:

  Do tej pory miałam konto w BZ WBK, ale co miesięczna opłata za kartę jest dla mnie totalnie bez sensu… Chciałam założyć nowe. Wahałam się między PKO i Millennium, ale przekonało mnie 150 zł nagrody. Założyłam konto 360 Student. Dostaję stypendium z uczelni, więc warunek wpływu mam załatwiony. 500 zł. 10 płatności kartą to nie jest też dużo, skoro płacę kartą praktycznie codziennie. Czekam teraz na wypłatę premii 🙂

  • Halina pisze:

   Zastanawiam sie czy oni naprawde wyplacaja ta premie ja zalozylam u nich konto pod loniec marca a w kwiet iu mialam wplyw ponad 1000zloty i zapalcilam karta. Do tej pory nie otrzymalam premi

 10. Grzesiek pisze:

  Posiadam to konto w millenium.Zdarzyło mi się nie zapłacić kartą ani razu w miesiącu.. Co teraz ? Jakie koszta mnie czekają ?

 11. widek pisze:

  Ja przeszedłem do Millenium głównie dlatego, że promują tutaj zwrot tych 360 złotych – i jak na razie się to sprawdza. Jakiś pieniądze już wracają na moje konto – także na pewno nie jest to tylko chwyt marketingowy jak to wielu zarzuca Bankowi Millenium…
  Dodatkowo bardo przydatne jest to, że konto faktycznie jest darmowe i darmowe sa te bankomaty, wszystkie bankomaty w PL – ostatnio pojechałem do Warszawy i nie musiałem szukać darmowego bankomatu tylko wypłaciłem w pierwszym lepszym i nie naliczono mi za to nic – polecam 🙂

 12. Irek pisze:

  jak dla studenta to polecam.
  ale nie tylko bo dla innych to konto także jest świetnym rozwiązaniem, ja mam już 2 lata to konto i obecnie już skończyłem studia i nadal z niego korzystam bo jest darmowe i bardzo funkcjonale. Dodatkowo w porównaniu do innych kont bankowych tutaj WSZYSTKIE BANKOMATY SĄ DARMOWE… 🙂
  Ale najbardziej sprawdzi się dla studenta bo dla nich właśnie jest ono dedykowane, studenci nie lubią płacić i mieć wysokich kosztów dlatego to konta każdemu studentowi przypadnie do gustu 🙂

 13. Waldii pisze:

  Ja szczerze powiem, że powróciłem do Millenium po kilku latach – swojego czasu miałem tutaj kredyt i konto osobiste – kredyt bardzo drogi konto także… masakra, tak mnie to spłukało a do tego tyle przejść z formalnościami w Millenium, że szok, nie dało się w ogóle z nimi dogadać – z tego co widziałem po opiniach sporo było takich nie zadowolonych klientów.

  Teraz jest bardzo mile zaskoczony tym kontem – konto na 5+, obsługa także a otwierałem konto w banku. Dodatkowo mam teraz kredyt na 5000 zł gotówkowy i jest on tani – także widać, że Millenium poczynił potężny krok na przód.

 14. Gerard Schr. pisze:

  Jedyne co mi się nie podoba w banku Millenium na chwilę obecną to reklamy z tym pajacem.

  Po co bank Millenium w swojej reklamie angażował tego youtubera? Co im to daje? Gość nie jest na tyle znany, żeby dawać im realnego klienta, a młodzi ludzie raczej nie założą przez niego konta. Poza tym wielu hejterów go nie lubi i to może tylko pogorszyć sytuację.

  On jest taki odpychający, taki pan dokładny, który wszystko wie najlepiej. Jego merytoryka nie trafia do młodych ludzi!
  Przez to naprawdę się zraziłem i raczej nie założę konta w Millenium

 15. PATRYCJA pisze:

  Miało być bez żadnych opłat a tu co ? zabrali mi z konta 6 złotych ale za co ? przy prowadzeniu konta student. Kwoty, które dokonuje karta płatniczą księgują się długo . dokonałam wpłaty karta 22.10.2015 , 23.10.2015 a zostało zaksięgowane 26.10.2015 . ale wciąż nie rozumiem tej prowizji ? czy ktoś jest mi w stanie to wytłumaczyć ?

 16. studenciak pisze:

  Miałem założyć konto w mBanku ale jak się okazuje Millenium ma znacznie lepsze warunki, ma darmowe bankomaty w całej Polsce np – to jest to za co w mBanku i w innych bankach trzeba dopłacać a tutaj jest za darmo 🙂
  Dodatkowo mają za darmo stałe zlecenia czyli można sobie ustawić żeby rachunki płaciły się same i to jest za darmo a z tego co wiem to w innych bamach kosztuje to od 1 złotówki nawet do 4 złotych za miesiąc. Dlatego tez wybrałem konto 360 w Millenium – to zdecydowanie najlepsza oferta konta osobistego na rynku 0 tym bardziej dla studenta 🙂

 17. Kajojek pisze:

  Ja przesiadłem się do nich z mBanku którym wcześniej byłem związany przez jakieś 2 lata. Ogólnie jest trochę lepiej, ale boję się, że po ukończeniu tego 26 roku życia, konto w Millenium może być za drogie i że sporo pozmienia się na niekorzyść.
  Powiedzcie mi jeszcze jak można zyskać te 360 zł na koncie studenckim? Co trzeba robić, co kupować itd? Bo nie wiem, gdzie mogę znaleźć rzetelne informacje na ten temat. czy ktoś z Was otrzymał jakieś zwroty z banku Millenium?
  Poza tym pierwsze wrażenie jest dobre, ale żeby wyrobić sobie jakąs opinię,trzeba by trochę poużywać tego konta.

 18. Moja opinia 10/10 pisze:

  Według mnie to konto jst bezkonkurencyjne.
  Żeby tylko warunki, które sa obecnie oferowane nie zostały zmienione to ja zostaje z tym Bankiem do końca życia. Nie dość, że samo prowadzenie konta jest darmowe to wszystkie sprawy, tóre go dotyczą także a w innych bankach sa płatne.
  Tutaj karta, przelewy, stałe zlecenia przelewów, za wszystkie wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce także nic nie płace. Naprawdę porównywałem to z każdym bankiem i w żądnym warunki nie są tak dobre jak tutaj Konto 10/10

 19. lidka pisze:

  No im to chyba sporo dały te ostatnie reklamy, które są prowadzone przez tego chłopaka bo masa osób oglądała jego kanał na youtube a tak to konto wydaje mi się, że nie wyróżnia się niczym takim ale JEST OK.
  Moja znajoma ze studiów właśnie ma konto w Milenium to 360 i ma je za darmo ale z tego co pamiętam to trzeba tam spełniać jakieś warunki żeby mieć ta kartę do płacenia za darmo ale nie pamiętam dokładnie.
  Ja mam w PKO BP i też ma za darmo jak mam stałe wpływy i jestem niego zadowolona bo można fajnie na nim oszczędzać.

  • Cacek pisze:

   Mnie wręcz zraziły te reklamy, nie lubię tego gościa i jego kanał mi się bardzo nie podoba. Możecie mówić, że jestem hejterem, ale właśnie dlatego nie założyłem u nich konta, bo drażni mnie, że wydają kupę kasy na głupawych celebrytów z internetu, a te środki można by fajnie zainwestować w inne usługi. Na dobrą sprawę tego gościa nikt nie zna. Ma kilkaset tysięcy subskrybentów na Youtube z czego większość to gimnazjaliści, którzy konta na pewno nie założą, więc stracili tylko kasę, a i tak im się to nie zwróci.

 20. Pikowiecki pisze:

  Ok, ja jestem studentem i szukam jakiejś opcji dobrego konta studenckiego. Mam jednak kilka pytań co do konta Millenium. Bo ja widze, że jest niby kilka darmowych rzeczy i oferta wydaje się ciekawa, ale jest małe ale. Czy jak skończę 26 rok życia (teraz mam 21 lat), to czy coś się zmieni na niekorzyść? Tak było w jednym banku, że do 26 roku życia była fajna oferta, natomiast po przekroczeniu ona całkiem sie psuła. Czy w przypadku konta studenckiego w Millenium bank nie będzie podobnie?
  Poza tym szukam opinii samych studentów na temat konta Millenium Bank. Czy ktoś z Was jest studentem i ma tam konto?

 21. Aga pisze:

  Jeśli jesteś studentem to idealne konto dla Ciebie. Ja właśnie teraz zaczynam studia i otwieram konto bo wcześniej nie było mi potrzebne no i w związku z tym przeglądam różne rankingi kont bankowych i co? Praktycznie wszędzie konto 360 student jest polecane przez większość osób.
  Nawet u mnie na roku pytałam kilku osób gdzie otwierają konto to mówili właśnie, że w Millenium ponieważ tam jest w pełni darmowe konto a dodatkowo można korzystać z fajnych aplikacji z szansą na zwrot gotówki. Nie wiem jak w Millenium im się to opłaca ale mnie sie płaca i wybrałam Millenium 🙂

 22. Kostek pisze:

  Jak dla mnie konto w Millenium to kopia darmowych kont między innymi mBanku tylko szkoda, że tak późno się kapnęli, że warto zaoferować takie darmowe konto dla swoich klientów. Byłem klientem Millenium przez 2 lata i zrezygnowałem bo mieli opłaty w koncie…
  Obecnie jak widać w ofercie chyba już nie ma opłaty za prowadzenie konta czy korzystanie z karty ale ja już jestem w mBanku i jestem zadowolony.
  Także według mnie Millenium trochę wolniej nadążą za trendami i standardami w kontach osobistych.

  • Student Radek pisze:

   No może i faktycznie kiedyś ich oferta nie była zbyt atrakcyjna ale obecnie mają znacznie lepsza ofertę niz np ma mBank – mają darmowe bankomaty w całej Polsce, wszystkie bankomaty i do tego dodatkowo darmowe stałe zlecenia opłat w rachunku. W mBanku jak i w innych bankach trzeba za to zapłacić.
   Ja zakładałem konto 2 miesiące temu i tez z racje, że jestem studentem zależało mi na koncie darmowym naprawdę i tutaj takie mam – zdecydowanie najlepsza oferta osobistego konta darmowego dla studentów – polecam.

 23. Maciej Zycki pisze:

  W tym koncie w Millenium 360 podoba mi się kilka rzeczy. Niby takie małe rzeczy, być może nie jest to zbyt popularne i jakoś wielu ludzi z tego nie korzysta, ale dla mnie ważne są takie kwestie jak zlecenia stałe albo jak polecenie zapłaty. Ja często ustanawiam sobie jakieś polecenia zapłaty, większość rachunków przez to płacę. Na moim starym koncie bankowym to była złotówka za jedno takie polecenie zapłaty, zas w Millenium jest za darmo. Jak było by ich 7, a ja właśnie tyle miałem, to już mamy 7 zł miesięcznie, co daje rocznie ponad 80 zł. Nie uważacie, że można wydać je nieco lepiej 🙂 Dlatego przetestuję to konto.

 24. Milenijny pisze:

  Przed wyborem konta nasłuchałam się różnych opinii. Konto 360° Student wybrałam przede wszystkim dlatego, że nie muszę za nie płacić.

  Nie zarabiam najwięcej, więc pasuje mi to, że mogę bezpłatnie wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, korzystać z karty i robić przelewy.

  Trochę szkoda, że gdy skończę 26 lat będę musiała je zmienić.

  • Kajojek pisze:

   I faktycznie to jest tak, że jak się skończy 26 rok życia, to wtedy konto się jakby zamyka automatycznie czy jakos zmienia na konto nie studenckie? Bardzo wtedy opłaty idą w górę?
   Zastanawiam się nad założeniem u nich konta dodatkowego, ale mam 23 lata, więc 3 kolejne miną raczej dość szybko i nie wiem czego się mogę później spodziewać.
   Ktoś przeżył z Was te zmianę w Millenium Bank jak się przekroczyło 26 rok życia? Co możecie na ten temat powiedzieć? Z góry dzięki za wszelkie info od ludzi, którzy testowali Millenium Bank.. Pozdrawiam.

 25. jakub pisze:

  Po zamianie Dobrego konta na 360 dostałem informacje Uprzejmie informujemy, że po zamknięciu rachunku Dobre konto w systemie Banku, środki przekazywane na ten rachunek są zwracane do nadawcy z informacją, że rachunek jest zamknięty . Co to za bank który odsyła pieniądze klienta który z tego powodu może mieć bardzo dużo kłopotów i bank który nie potrafi zapewnić normalnego korzystania z usług bankowych po zmianie konta . Po co zmieniałem konto jak i wielu innych żeby się teraz denerwować z wyjaśnianiem sytuacji odesłanych pieniędzy i informowaniem przelewających pieniądze . Wysłałem pismo skierowane do Prezesa Rady Nadzorczej na ten temat dla mnie kuriozalnej sytuacji i na temat pracy pracowników w oddziale . Odpowiedziała jakaś specjalistka . Jakaś nowo moda w Bankach i w Banku Millennium nie odpowiada Prezes tylko pracownicy oceniają sobie sami swoją pracę i sprawność pracy banku . Odpowiedz wszystko OK

 26. Malina pisze:

  W moim przypadku nie ma problemu żeby to 1000 zł wpływu było, a jestem studentkom, dlatego nie zgodzę się z kolegą. 1000 zł to można zarobić w kawiarni na pół etatu.

  Studiuję dziennie, pracuję jako kelnerka, zarabiam około 1500 zł w małym mieście, więc jest wszystko jak najbardziej do zrobienia.

  Godzę studia z pracą. Moi znajomi pracują w kawiarniach w call centrach, w sklepach z ciuchami, wszędzie tam można sobie ustalić elastyczne godziny pracy.

  Moim zdaniem Millenium Bank jest ciekawą propozycją dla każdego, kto chciałby mieć niezawodne konto, czy to studenckie, czy takie na co dzień.

  • mon pisze:

   O tak – mozna pogodzic studia i prace – o ile studiujesz Turystyke i Rekreacje, Wychowanie Fizyczne, Stosunki Miedzynarodowe, Zarzadzanie albo cos w tym stylu.
   Jak jestes napowazniejszym kierunku i na powaznej uczelni – BEZ SZANS.
   Bo sa “studia” i studia.
   Niestety…

   • Radosław Wolnik pisze:

    Głupoty gadasz jakich mało, mon, pracuje tylko w weekendy i wynoszę z tego więcej niż 1000 miesięcznie, chyba mi nie powiesz, że na “poważnej” uczelni i na “poważnym” kierunku nie jest możliwym wygospodarowanie czasu na pracę przez weekend.

 27. Karol Korzecki pisze:

  Panowie i Panie… 8 zł za prowadzenie konta jeśli moje dochody nie przekroczą 1000 zł? To jakiś żart dla konta studenckiego, prawda? Moim zdaniem millenium się nie popisało tą ofertą. Ja będąc studentem, nie miałem 1000 zł dochodów, nie miałem nawet 500 zł dochodów na konto, bo jak to student, chciałem się uczyć, a jak sobie coś dorobiłem, to raczej pracodawca dawał pieniądze do ręki. Nie miałem czasu na pracę etatową. Dlatego dla każdego zniesmaczonego ofertą Millenium, polecam eKonto: https://www.konto-studenckie.pl/mbank.php które jest znacznie tańsze i z tego co widzę zupełnie w niczym nie ustępuje Millenium bank.

  • Natalia pisze:

   Nie ma warunku wpływy do 1000 zł do konta 360 student. Wystarczy wykonać 1 transakcję kartą. Wpływ 1000 zł dot. tylko konta 360, dla osób powyżej 26 roku życia

  • Skarbonka pisze:

   Karol Korzecki skąd wytrzasnąłeś taki warunek, trzeba uważnie przeczytać artykuł, jak dobrze wskazała Natalia to co przedstawiasz powyżej dotyczy konta 360 dla osób powyżej 26 roku życia, jeśli zaś chodzi o ludzi młodszych, studentów zasady są znacznie inne, więc skąd Twoje oburzenie i zarzuty, jak dla mnie oferta konta bardzo kusząca, gdyby nie wiek oraz fakt, że jestem już osobą pracującą na pewno skorzystałabym z tej okazji bądź chociaż poważnie przemyślała, zazdroszczę młodym, że mają takie ciekawe dostęp do fajnych rozwiązań bankowych, w okresie kiedy ja studiowałam takich rewelacji jak np. przesyłanie pieniędzy na e-maila nie było.

 28. a pisze:

  polecam to konto, ale zwracam uwagę na to, że księgowanie płatności kartą u nich trochę trwa. wiec może być taka sytuacje że zapłacimy za coś kartą w ostatnim dniu miesiąca ale zaksięgują to dopiero w kolejnym miesiącu i dla nich liczy się data księgowania. wiec tą obowiązkową płatność karta najlepiej zrobić od razu, w pierwszym dwóch tygodniach miesiąca. ja głównie korzystam z konta by robic przelewy i wypłacać w bankomatach, wiec była raz taka sytuacja, że nie zrobiłem tej płatności kartą i nie miałem takiej potrzeby. więc żeby uniknąć opłat kupiłem siostrzeńcowi w księgarni internetowej jakies opracowanie do “Dziadów” Mickiewicza za 2zł. xd i uniknąłem opłaty za kartę. xd taka symbioza rodzinna ‘;p

 29. Maria pisze:

  Już nie chodzi faktycznie o tą ewentualną opłatę 4 zł, ale o to, że na 100% można jej uniknąć. Jedną transakcję zawsze da się przeprowadzić tym bardziej, że nawet małe sklepiki wprowadziły teraz płatności elektroniczne. Konto cudo. Korzystam i grosza nie płacę, tak trzymać.

  • Jakowiecki pisze:

   Maria, ludzie to są ludzie – nie wiesz jak jest:) Będzie wszystko dobrze, ale i tak znajdą dziurę w całym. Podejrzewam, że jakby była taka sytuacja, że bank daje każdemu po 100 zł miesięcznie, pod warunkiem, że trzeba zrobić jakąś prostą czynność, to i tak by narzekali, że czemu tylko 100, albo czemu w ogóle trzeba coś robić a nie daje za darmo. Ja pracuję w usługach i na co ludzie ogólnie czasem narzekają, to sobie sprawy nie zdajemy 😀 To samo jest w bankach. Dobra oferta, więc brać, a nie dyskutować, a jak się nie podoba, to pieniądze w skarpecie trzymać, albo zakopać pod domem w słoiku.

 30. Kondrat Piotrek pisze:

  Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów, to Millenium Bank bije inne banki na głowę. Wystarczy jedna transakcja bezgotówkowa, aby karta była darmowa. Jedna, a nie dwie, trzy czy pięć (jak w niektórych bankach – co chyba jest trochę niepoważne). I nie ma czy na kwotę 200 czy 300 zł.

  To jest naprawdę fajne i ja, jak najbardziej to kupuję w Millenium Banku. Poza tym bank Millenium ma fajną ofertę kredytów gotówkowych. Ja u nich raz zaciągałem mały kredyt na kwotę 1000 zł i byłem bardzo zadowolony. W 3 miesiące spłaciłem to bez problemu. Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do dzielenia się opiniami.

  • Bikui pisze:

   Może nie aż tak bije wszystkie banki na głowę, bo kilka banków też ma podobnie, na przykład mBank (wypłać ileś tam transakcji kartą, a będziesz mieć darmową kartę). W wielu tych bankach jest tak, że jeśli przestrzega się pewnych zasad, to można mieć to konto za darmo. Mimo wszystko banki i tak nasz wykorzystują, a teraz będzie jeszcze gorzej, bo po upadku tego banku, to każdy bank będzie musiał się złożyć na to, żeby oddali ludziom pieniądze z depozytów, ale to już temat na inną dyskusję. Millenium bank jest raczej duży bankiem, co jakiś czas mają fajne promocje, ale niestety dla nowych klientów tylko.

 31. adamiecki32 pisze:

  Studentem już nie jestem, właściwie skończyłem juz 26 lat, więc pewnie te wszystkie doskonałości mnie nie obowiązują, natomiast obecnie zazdroszczę wszystkim studentom, bo konta studenckie teraz rozpieszczają młodych ludzi. Masa profitów, zazwyczaj konta studenckie są w 100% darmowe, o ile się wypłaca tam te 200 zł czy nawet mniej, to prowadzenie jest darmowe. Poza tym Millenium Bank reklamuje teraz Radek Kotarski (ma ciekawy kanał na Youtube).

  • admin pisze:

   Masz rację, studenci mają naprawdę fajnie. Konta studenckie, wiele dodatków, zniżek od kont bankowych – tylko pozazdrościć. Wiele kredytów studenckich, na preferencyjnych warunkach (że oddajesz kredyt dopiero po zakończeniu studiów, albo na jakiś niesamowicie niski procent.

   No cóż, tylko korzystać z tego jak się jest studentem. Pamiętajcie, że pieniądze i posługiwanie się nimi, to ważna sprawa, dlatego najlepiej jest nauczyć się tego najwcześniej jak to możliwe, bo później to dojdzie rodzina, dzieci i okaże się, że nie macie na to odwagi.

   • Piotrek Barszcz pisze:

    Jak się tak dobrze przyjrzymy, to okazuje się, że inni nie mają wcale gorzej. Cóż ta złotówka czy dwa złote taniej dla studentów? Teraz banki i ich oferty kont bankowych, to taniocha.

    Ja mam swoje konto (akurat nie w Millenium) i wszystko jest za darmo, bez kitu, od 2 lat nie zapłaciłem ani grosza.

    Oczywiście wciskają mi różne usługi i promocje, ale ja z tego jeszcze nigdy nie korzystałem, kredytu nie brałem, więc jestem na plus (bo tam jakaś lokata mała jest).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *