O serwisie

Serwis konto-studenckie.pl to centrum informacji na wszelkie tematy związane z finansami osobistymi dla młodych w szczególności z kontami bankowymi dla studentów i młodzieży.

Misją serwisu jest pomoc w dotarciu do wartościowych i praktycznych informacji na temat kont bankowych największych polskich banków.  Dlatego, też nasz serwis uważnie przygląda się ofertom banków, bo nie wszędzie jest tak samo tanio, np. często trzeba spełnić pewne warunki, aby nie płacić za prowadzenie konta lub za używanie karty.

Przykładem może być choćby opłata za wydanie karty bankomatowej/płatniczej. Nie zawsze zwracamy na takie rzeczy uwagę a mogą okazać się ważne. Podsumowując na co należy zwracać uwagę wybierając tanie konto studenckie należy wymienić przede wszystkim:

  • opłaty za otwarcie oraz prowadzenie rachunku,
  • opłaty za przelewy zlecane w oddziale jak i przez Internet,
  • dużą ilość bankomatów, z których możemy wypłacać gotówkę bez płacenia prowizji,
  • opłaty (najlepiej zerowe) za wydanie karty bankomatowej/debetowej/płatniczej
  • oraz konieczne minimalne miesięczne wpłaty na konto.

W serwisie konto-studenckie.pl, dzięki współpracy z największymi bankami, znajdziesz praktycznie wszystkie aktualne oferty kont bankowych dedykowanych przede wszystkim studentom i młodzieży. Są one bardzo szczegółowo opisane.

W naszym serwisie, prezentujemy oferty na kredyty dla studentów i konta studenckie, które wg naszego zespołu są najlepsze do trzymania studenckich funduszy. By wybrać konto studenckie pasujące najlepiej do własnych celów trzeba najpierw przeanalizować jakie cechy konta uważamy za najistotniejsze.

Prezentujemy zestawienia i porównanie kont studenckich. W serwisie także zobaczysz zawsze aktualny ranking kont bankowych i dowiesz się jakie konto osobiste jest najchętniej zakładane przez użytkowników serwisu.

Kontakt z nami:

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[wpgdprc "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu kontaktu."]