T-Mobile Konto Bankowe – opinie, opłaty

t-mobile konto bankoweDzisiaj trudno wyobrazić sobie życie bez posiadania chociażby jednego konta w banku. Nie oznacza to jednak, że trzeba je założyć tylko po to, żeby mieć. Liczy się przede wszystkim to, by było ono dla nas atrakcyjne.

Często więc będziemy brać pod uwagę opinie, jakie pojawiają się na przykład w sieci i na ich podstawie zechcemy zapoznać się bliżej z daną ofertą banku. Naszą uwagę może przyciągnąć wówczas T-Mobile Konto, które będziemy mogli bardzo szybko otworzyć, korzystając w tym celu ze strony internetowej sieci T-Mobile.

konto-t-mobile-oplaty

Konto osobiste w T-Mobile usługi bankowe to aktualnie jedno z najtańszych kont bankowych, oferta bardzo interesująca dla każdego studenta.

 

 

Poniżej zestawiono najważniejsze zalety jakie posiada konto studenckie w T-Mobile:

[xyz-ips snippet=”tmobile1″]

Opłaty za konto w T-Mobile

Wybierając ten rachunek, możemy uniknąć wielu opłat, w tym tych związanych z prowadzeniem konta, wydaniem karty, czy za korzystanie z niej.Poniżej w tabelce zestawiono podstawowe opłaty (a raczej ich brak), z którymi musi się liczyć każdy posiadacz konta w tym banku:

[xyz-ips snippet=”tmobile2″]

Trzeba jednak pamiętać o tym, że jeśli będziemy chcieli kupować i płacić kartą zbliżeniową, wtedy będziemy musieli złożyć specjalny wniosek o wydanie takiej karty. Zapłacimy za nią wówczas 15 zł i będzie to opłata jednorazowa.

Jeśli zaś chodzi o korzystanie z bankomatów, to zauważymy, zgodnie z tym, co podpowiedzą nam opinie, że nie poniesiemy tutaj żadnych kosztów, zwłaszcza w przypadku chęci wypłaty gotówki.

Biorąc pod uwagę wpłaty na konto T-Mobile we wpłatomatach, to musimy się już jednak liczyć z opłatą, która będzie nam naliczana, jeśli w jednym miesiącu wykonamy więcej wpłat, niż trzy, korzystając w tym przypadku z wpłatomatów firmy Euronet.

Opłata ta może wynieść od złotówki wzwyż, w zależności od tego, ile takich wpłat w danym miesiącu zechcemy wykonać. Może się też zdarzyć, że zamiast we wpłatomacie, zechcemy dokonać przelewu za pośrednictwem placówki. W takiej sytuacji poniesiemy koszt w granicach dziesięciu złotych, ewentualnie pięciu złotych, jeśli skorzystamy z wirtualnego oddziału.

Bonusy i promocje za otwarcie konta bankowego w T-Mobile

Często też będziemy mogli natrafić na opinie, z jakich dowiemy się o ciekawych bonusach, jakie mogą czekać na klientów korzystających z T-Mobile konto.

t-mobile konto bankowe promocja 500 zł

Można otrzymać nawet 500 złotych, jeśli przeniesie się numer do T-Mobile i jednocześnie założy rachunek.

Klienci mogą też liczyć na promocje w tej samej kwocie, dlatego też jeśli będziemy chcieli zakupić telefon, tablet, czy skorzystać z innego rodzaju usługi związanej z tą siecią, taka obniżka może być bardzo atrakcyjna.

Sieć udostępnia też specjalną aplikację, dzięki jakiej klienci będą na bieżąco informowani o tym, w jakim punkcie mogą liczyć na rabaty. Promocja odnosi się tutaj także do wykonywania przelewów natychmiastowych, które są z reguły płatne. Tutaj możemy zaś liczyć na to, że dziesięć takich przelewów w każdym miesiącu będziemy mogli wykonać, nie ponosząc żadnych kosztów.

Abonenci T-Mobile mogą dodatkowo liczyć na to, że ich rachunek zostanie automatycznie wzbogacony o kwotę tysiąca złotych, gdy tylko założą T-Mobile Konto. Zatem bez żadnych dodatkowych formalności rachunek zostanie powiększony o taką sumę pieniężną.

Poza tym, mając w tej sieci telefon i doładowując konto, można liczyć na rabat w wysokości dwudziestu procent.

Czy warunki konta ulegną zmianie później?

Z  konta bankowego T-Mobile mogą korzystać zarówno osoby, które nie ukończyły dwudziestego szóstego roku życia, jak i starsze, a warunki nie ulegają zmianie.

Opinie klientów o koncie T-Mobile

Chętnie dowiemy się jak Wy oceniacie T-Mobile Konto bankowe – opinie klientów aktualnych jak i byłych mile widziane. Opisujcie Wasze doświadczenia z tym bankiem w komentarzach jak i oceniajcie ofertę T-Mobile w porównaniu do innych banków za pomocą poniższych gwiazdek (im wyższa ocena tym więcej gwiazdek):

20 komentarzy

 1. morientes pisze:

  Odradzam wszystkim ten bank, o ile można to nazwać bankiem, z resztą tak samo jak sieć komórkową t-mobile, jeden poziom.
  Założyłem dawno temu konto w Alior Banku i wszystko było OK, potem sami zmienili na tą usługę. Po raz kolejny nie da się zalogować do bankowości internetowej. Jeśli chcesz przejść weryfikację telefoniczną to musisz tym ludziom automatom na infolinii powiedzieć jakie masz dokładnie konta. Ja mam ich kilka, zarówno w PLN, jak i w innych walutach i nie pamiętam dokładnie ich nazw, a nawet jakie dokładnie mam konta.
  W prawdziwych bankach zadaje się w celu weryfikacji różne inne pytania, a ci uparli się na te pytania o konta i koniec.
  Jak się pomylisz, to musisz dzwonić kolejny raz i od nowa człowiek automat Cię przepytuje, normalnie cyrk.
  Oczywiście rozwiąże z tym czymś umowę, ale żeby to zrobić to trzeba się udać do placówki, których w Warszawie są 2 sztuki, no po prostu jakieś nieporozumienie.
  Serdecznie odradzam wszystkim tą instytucję, usługę, nie wiadomo jak to nazwać, bo na pewno nie bank.

 2. cola pisze:

  Dawniej jak był Alior synk to byłam mega zadowolona 😀 to był hit hitów, a nie to co teraz… Od czasu gdy wprowadzili opłatę za kartę 6 zł natychmiast zlikwidowałam tam konto i kartę.. No bez jaj,. przecież nie każdego stać wydawać miesiąc w miesiąc 200 zł żeby uniknąć opłaty za kartę, albo płacić za nią 6 zeta miesięcznie.. Jeszcze 2 zeta jakoś by uszło.. ale nie 6.. Jak na moją studencką kieszeń to stanowczo za dużo. Także nie polecam tego.. Osobiście wybrałam inne konto które w zupełności zaspokaja moje potrzeby, nie jestem aż tak wymagająca i wystarcza mi konto Intro w Pekao 😉

 3. gho pisze:

  Kiedyś założyłem lokatę internetową w Alior Syncu. Potem lokatę zamknąłem i konto zlikwidowałem. Teraz męczą mnie że ponoć mam z nimi podpisaną umowę i jakieś lokaty we frankach ??? Oczywiście nie mogę tego załatwić przez internet lub telefonicznie – muszę dymać godzinę w jedną stronę przez całe miasto żeby to załatwić osobiście. Bardzo wygodne.

  Absurd i żenada – odradzam zdecydowanie !!!

 4. ar pisze:

  Wszystko ładnie do puki nie będziecie chcieli zlikwidować konta. Wtedy zaczynają się schody, z żadnym konsultantem się nie dogadacie!!! bo weryfikacji nie przejdziecie. Do konta internetowego też się nie dostaniecie bo SMS-y przestana przychodzić. Wyślecie rezygnacje z placówki T-Mobile lub poleconym to nawet odpowiedzi nie dostaniecie że konto zamknięte, a od konsultanta się nie dowiecie!!!!Bo takich info nie udziela!!!
  Tak właśnie ten Pseudobank prowadzi usługi i traktuje klientów!!! Lepiej od razu sprawę zgłosić do UOKiK.
  Przestrzegam Przed nimi!!!!!!!!!!!!!!
  Pozdrawiam.

 5. Tom pisze:

  Jeżeli chodzi o usługi kredytowe .
  Najbardziej niekompetentna załoga na świecie , może we wszech świecie nie przesadzając
  formalności trwają tygodniami a na koniec twierdzą że we wniosku pomylili 1 literkę i dupa !
  Nigdy więcej nie chce mieć z nimi nic wspólnego , nawet przeniosę 3 abonamęty z T-Mobile gdzie indziej , bo psują markę !!!!

 6. karol pisze:

  Witam właśnie czekałem 3 tygodnie na otwarcie konta w t-mobile. Był kurier umowa wszystko szybko ładnie pięknie, cierpliwie czekam ponad 3 tygodnie więc dzwonie do nich, infolinia masakra ciężko się dodzwonić, odbierają z litości już chyba, przechodzę żmudną weryfikację pani dzwoni do działu technicznego kolejne 5 minut, a potem się dowiaduję że coś się nie zgadza w umowie i jak chcę to muszę jeszcze raz założyć konto! Żenada nawet mnie nie poinformowano a pani z infolinii mówi że takich czynności nie wykonują a tym zarazem widać jak dbają o klientów. Teraz cieszę się że nie muszę się użerać z bandą ćwoków. Stanowczo odradzam.

 7. misio pisze:

  Niestety od 1 czerwca br. T-mobile bankowe wprowadza comiesięczną opłatę za plastik w wysokości 6 zł, chyba, że wykonamy obrót transakcjami bezgotówkowymi na kwotę min. 200 zł, wtedy pozostaje jak dotychczas 0 zł.

  Żenua.

 8. Krzych pisze:

  Schodzą na psy, nie polecam.

 9. agniecha pisze:

  Ile trwa czas oczekiwania na kartę debetową w t-mobile?
  Zastanawiam się nad założeniem konta w t-mobile, ale nie lubię jakichkolwiek niedomówień. Liczę zatem na czytelną informację dotyczącą tego, jaki jest czas oczekiwania na kartę. Nie ukrywam, że przedłużające się w nieskończoność wyczekiwanie przesyłki nie wchodzi w grę, a do tego nie trafia do mnie przekonanie, że kartan nie jest aż tak niezbędna do korzystania z bankowości.

  • piotr pisze:

   Klienci t-mobile usługi bankowe to osoby, które, bez względu na swój wiek, lubią korzystać nie tylko z najnowszych rozwiązań, ale i z rozwiązań takich, które są dostosowane do ich aktualnych potrzeb. Twórcy oferty bankowej wzięli więc pod uwagę również to, że czas oczekiwania na kartę nie powinien być długi.

   Jak przedstawia się to w praktyce?

   Osoby zainteresowane kartą debetową dołączoną do konta osobistego w t-mobile mogą wybrać jedno z dwóch rozwiązań. W pierwszej kolejności wypada zwrócić uwagę na klasyczną propozycję, ta bowiem zakłada, że umowa jest dostarczana przez kuriera, karta debetowa zaś przychodzi pocztą w okresie, który nie powinien przekraczać 14 dni. Jeśli jednak ktoś nie lubi czekać albo obawia się, że solidność Poczty Polskiej może budzić zastrzeżenia, może skorzystać z opcji dodatkowej. W tym przypadku kartę debetową dostarcza kurier, a choć opłata za jego usługę to 50 złotych, właśnie na takie rozwiązanie decyduje się coraz większa grupa klientów banku t-mobile usługi bankowe ceniących sobie oszczędność nerwów i cennego czasu.

 10. arletka pisze:

  Kiedy zwrot z programu Cashback?
  Witam. Zakładając konto w banku t-mobile słyszałem o usłudze Cashback. Do niedawna nie korzystałem z niej, teraz jednak nadarzyła się taka okazja. Choć jednak wykonałem wszystko zgodnie z instrukcjami, nadal nie mogę uzyskać odpowiedzi na pytanie o to, kiedy zwrot części kosztów pojawi się na moim koncie? Czy to promocja tylko dla wybranych?

  • piotr pisze:

   T-mobile nie ma już obecnie cashbacku.

   Cashback, czyli możliwość uzyskania zwrotu części kosztów poniesionych podczas zakupów dokonywanych w Internecie oraz w sklepach partnerskich akcji „Płacę z Alior Sync” nie jest usługą przeznaczoną tylko dla nowych użytkowników albo w jakikolwiek innych sposób ograniczoną. Każdy, kto z niej korzysta może liczyć na atrakcyjny zwrot części kosztów, należy jednak pamiętać o tym, że nie następuje on natychmiast. Cashback jest wypłacany do 15 dnia kalendarzowego następnego miesiąca, warto więc czekać cierpliwie. Niekiedy pytanie o to, kiedy zwrot pojawi się na koncie jest uzasadnione, może się bowiem okazać i tak, że po wspomnianym terminie pieniądze nie trafią do klienta banku. W takim przypadku warto skontaktować się z Wirtualnym Oddziałem lub telefoniczną Infolinią i poprosić o wyjaśnienia. Okazuje się zresztą, że najczęściej problemem nie jest błąd systemu, czy też, jak utrzymuje część użytkowników „pazerność banku”, ale przede wszystkim – przekroczenie limitów. Zwrot kosztów zakupów nie może przecież przekraczać 1000 złotych miesięcznie i 4000 złotych rocznie.

 11. Leszek Nowiński pisze:

  Nie demonizujmy transakcji wiązanych. Wszędzie to się teraz stosuje. Jeżeli komuś to nie pasuje to nie korzysta i to wszystko w tym temacie. A co do konta, jeżeli nie masz nowoczesnej komórki to rzeczywiście może być tak, że nie skorzystasz z pewnych funkcjonalności, ale jeśli akurat nie z tych to z innych. Oferta jest naprawdę dobra w końcu to dawny Alior Sync, który był hitem na rynku.

 12. Stefan pisze:

  Konto jest dobrze pomyślane to fakt, jest na pewno nowoczesne to też fakt, ale nie da się ukryć, że
  najwięcej korzyści mogą odnieść klienci T-mobile. Jeśli ktoś lubi takie transakcje wiązane to ok, ale ja nie jestem ich fanem, bo z reguły na tym się gorzej wychodzi. I dla mnie konto tutaj sporo uroku traci. Poza tym, żeby dokonywać tych płatności telefonem trzeba się uzbroić w technologię, a jak ktoś ma prosty telefon to już tak różowo jak w logo T-mobile nie jest.

 13. Piotrek Barszcz pisze:

  Boję się tylko tego, że warunki konta t-mobile ulegną zmianie, bo bywało już tak w przeszłości, że banki zapowiadały się fajnie, a później po kilku tygodniach czy miesiącach, jak zyskali trochę klientów, to nagle zaczynało się psuć.

  Oby tak w t-mobile nie było, bo by była szkoda:/

  Konto jest obecnie niezłe. Moim zdaniem nie najlepsze, ale jedno z takich ciekawszych.

 14. Kamil Wolski pisze:

  A jak to jest z kredytami w tym banku. Czy jak ma się konto osobiste w t-mobile, to można liczyć na jakieś lepsze warunki kredytu gotówkowego?

  Pytam, bo szukam jakiejś oferty, która biłaby wszystkie oferty na głowę. Zastanawiam się czy jak mam wysoki abonament w t-mobile (bo mam tam komórkę) i do tego założę sobie konto, będę miał stałe przelewy co miesiąc w wysokości około 4000 zł netto, to czy dostanę jakąś lepszą ofertę niż tak zwany klient z ulicy?

  Może ktoś z was ma takie konto w t-mobile i mógłby mi coś na ten temat powiedzieć – będę bardzo wdzięczny za wszelkie uwagi i porady.

  • admin pisze:

   Przy kredytach gotówkowych, zazwyczaj tak jest, że oni sami jak widzą, że na twoim koncie się coś dzieje, to będą proponowali kredyt gotówkowy.

   Ogólnie jak masz jakieś w miarę stałe wpływy, to tak właśnie się to odbywa. Podam Ci sytuację w której masz stałe wpływy na konto, nagle zaczyna brakować Ci środków, albo masz na przykład jakaś małą sumkę na koncie i zaczynają się wtedy propozycje kredytów gotówkowych.

   Ogólnie to bardzo podobne działanie do innych banków, bo jedni od drugich przecież ciągle kopiują, a że t-mobile jest nowy jako bank, to też sie uczy.

 15. Mirella pisze:

  Wszystko fajnie, ale żeby otrzymać te 500 zł to by trzeba zrobić masę niemożliwych rzeczy:) Tak szczerze, to jest nadzieja, że ten bank T-mobile przetrwa, bo sama marka t-mobile ma masę klientów, ale jak to się przełoży na klientów, to zobaczymy. Co do tych przelewów na FB w T-Mobile, to wiem że coś takiego jest, ale czy to się przyjmie na większą skalę? Nie sądzę. Żeby to działało, konto w t-mobile musi mieć zarówno nadawca jak i odbiorca, poza tym muszą mieć skonfigurowane. To się raczej nie spopularyzuje.

  • admin pisze:

   Z drugiej strony coraz więcej banków to wprowadza. Ostatnio mBank też wprowadzili te płatności na Facebooku do 200 zł. Teraz nie jest to popularne, natomiast myślę że z czasem ludzie zaczną z tego korzystać. Ogólnie teraz wydaje się to nadproduktywne, bo po co mam komuś przelewać kasę na Facebooka, jak mogę przelać na konto.

   Nie muszę przepisywać tych wszystkich numerków, wystarczy kopiuj wklej i pieniądze lecą. Dostaje je bezpośrednio na konto, a nie przez jakieś serwisy i aplikacje. Ale kto wie jak to będzie w przyszłości i jakie systemy płatności się jeszcze wyłonią. Technologia nie stoi, a bankowość szuka luki i chce ją szybko uzupełnić 😉

 16. krychowiak pisze:

  Moja opinia jako klienta jest taka, że to jest kapitalne konto dla kogoś, kto lubi nowoczesność, chce mieć w swoim telefonie bank i to dodatkowo taki, który podpowiada, gdzie, co i za ile można kupić i jeszcze umożliwia dokonanie płatności od ręki.

  Wystarczy do tego aplikacja Mapa Okazji. Konto T-Mobile umożliwia też dokonywanie przelewów na Facebooku, jeśli uruchomi się konto zintegrowane z osobistym profilem na FB.

  Poza tym bez opłat za prowadzenie rachunku, kartę, wypłaty ze wszystkich bankomatów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *